Огляд тактичного ліхтаря Nitecore P20i

01.09.2020

Nitecore не перестає дивувати своїх покупців якісними новинками в різних категоріях, що обіцяють стати новими лідерами ринку. Тактичний ліхтар P20i - саме один з таких. Розроблений спеціально для тактичного застосування, він успішно справляється з завданнями різної складності і залишається міцним і ефективним пристроєм для простiшого повсякденного використання. Nitecore P20i це потужність і практичність, а також гідний функціонал. Давайте докладніше розглянемо особливості моделі.

Технічні характеристики та живлення

Nitecore P20i оснащений передовим світлодіодом типу Luminus SST-40-W, який значно збільшує потужність і дальність світіння, і разом з тим економно витрачає заряд. Сила світлового потоку, доступна в самому яскравому режимі - 1800 Люмен - не рекордний показник для цієї категорії, але точно один з найдостойніших. Що стосується дальності - завдяки інноваційним рішенням в оптиці вона досягає 343 метрів. Крім звичайних режимів, ліхтар має спеціальний - Строб, який вже довів свою користь в тактичних цілях: це хороший спосіб для дезорієнтації противника або для комунікації між членами групи.

Звичайно, як і більшість потужних новинок від Nitecore, модель P20i сумісна з акумулятором типу 21700i. Він забезпечує відмінну продуктивність і, завдяки своїй компактності, не впливає на габарити ліхтаря. Крім 21700i ліхтар може працювати зі звичними елементами живлення CR123.

Живлення здійснюється через сучасний порт USB Type-C, тому відбувається швидко і легко. Вхід захищений від попадання вологи, а індикатор, розташований поруч з ним, показує стан заряду. Управління ліхтарем зручне, інтуїтивно зрозуміле, здійснюється за допомогою двох перемикачів на торці. У мінімальному режимі Nitecore P20i може працювати до 50-ти годин - відмінний показник для тактичного пристрою.

Функції і властивості

Крім основних показників, тактичний ліхтар можна оцінити за кількістю і поєднанню додаткових параметрів. У моделі Nitecore P20i це:

  • система ATR для запобігання перегріву пристрою і регулювання роботи режимів
  • індикатор живлення, який відображає не тільки рівень заряду, але і рівень напруги акумулятора
  • анодируване покриття корпусу класу HAlll
  • захист від занурення під воду до 2-х метрів
  • оптична технологія PDOT
  • продуктивна схема постійного струму

Таким чином, ми отримуємо пристрій досить універсальних параметрів, що добре підходить не тільки для тактичних цілей, але і для звичайного застосування на полюванні, риболовлі, у професійній діяльності. Але все ж окремо можна сказати про спеціальні властивості, які роблять ліхтар найбільш корисним і ефективним для правоохоронних органів, спецслужб і самооборони. Це ударостійкий безель, в складі якого міцна кераміка і нітрид кремнію, а також захист від зворотної полярності і вібрації при стрільбі. Ці якості дозволяють легко використовувати Nitecore P20i разом зі зброєю і для оборони, не переживаючи про нього. І, звичайно, щедрий комплект тактичних аксесуарів, серед яких також міцний чохол, додає приємних відчуттів від покупки.

Вартість ліхтаря, як інших в цій категорії, відповідає своїми показниками і виправдовує себе в справі.
Вивчити подробиці детальніше або купити ліхтар можна вже зараз на нашому сайті, також скоро з'являться моделі цієї серії з ультрафіолетовим світлом і підвищеною потужністю.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING