Тактичний ліхтар Nitecore P20iX

13.05.2021

Тактичний ліхтар Nitecore P20iX - це інноваційний та потужний прилад, розроблений спеціально для тактичних цілей. Він відмінно підійде для використання в екстремальних ситуаціях і максимально розкриє свої якості при тактичному застосуванні, однак буде корисний і в повсякденному житті. Розглянемо докладніше переваги і особливості нової моделі.

Основні характеристики

  • 4 світлодіоди CREE XP-L2 V6
  • максимальна потужність 4000 Люмен
  • максимальна довжина променя - 221 м
  • пікова інтенсивність променя - 12,200 cd
  • довгий час роботи в мінімальному режимі (350 годин)
  • миттєвий доступ до режимів Строб і Турбо

Чотири сучасних світлодіода в ліхтарі мають незалежне управління і харчуються від ланцюга з постійним струмом, що забезпечує тривале використання з гарантованою безпекою.
Відмінна потужність світлового потоку і надійні тактичні характеристики роблять цей ліхтар ідеальним для правоохоронних органів, самооборони, пошукових і рятувальних операцій. Спеціальний режим Строб також буде корисний при самозахисті, так як може викликати сильні запаморочення і дезорієнтацію у противника. До цього режиму можливий миттєвий доступ завдяки унікальній конструкції подвійного хвостового перемикача. Крім того, ударна панель ліхтаря вдосконалена керамічною вставкою з нітриду кремнію, яка додає плюсів функції самооборони.

Акумулятор і живлення

Як і більшість тактичних ліхтарів, модель Nitecore P20iX відрізняється хорошою витривалістю і ефективністю. Ліхтар функціонує на акумуляторі 21700i, крім цього сумісний з двома батареями типу CR123 / RCR123. Батарея 21700i - це авторська інноваційна розробка бренду Найткор, яка забезпечує ефективний вихід за рахунок мінімізації втрат потужності через внутрішнього опору. Також такий акумулятор сумісний з модульними розширеннями інтелектуальних систем зв'язку і управління. Інші особливості:

  • порт зарядки USB з двостороннім підключенням
  • клапан на портi для захисту від попадання вологи, пилу
  • технологія ATR, що регуляє потужність роботи в зв'язку з зовнішніми умовами для підтримання оптимальної продуктивності

Ліхтар Nitecore P20iX має два призначених для користувача режиму: повсякденний і тактичний. Перший підходить для звичайного використання в побутових, робочих і туристичних цілях, другий - спеціально розроблений для штурмів, самооборони і правоохоронних органів.
Як і інші сучасні моделі Найткор, ліхтар P20iX захищений від вологи і пилу по класу IP68 - він витримає занурення під воду на глибину до 2-х метрів і падіння з невеликої висоти, а завдяки міцному анодованим покриттям корпусу буде просто стійкий до більшості зовнішніх факторів.

Купити ліхтар Nitecore P20iX

Модель з такими показниками обіцяє швидко стати затребуваною і популярною, адже гідну якість Найткор в поєднанні з інноваційним підходом і практичними функціями неодмінно виправдають себе в справі. Замовити новинку можна у нас на сайті: уважно ознайомтеся з додатковими характеристиками і описом. Компанія пропонує гідну комплектацію для приладу, в яку входять різні тактичні і збройові аксесуари і елементи, в тому числі кобура, сигнальна лампа, тактичне кільце.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING