Nitecore представив свої ліхтарі на виставці ISPO 2016 Пекіні

01.03.2016

На зимовій виставці ISPO 2016 року в Пекіні, яка пройшла в Пекінському міжнародному конференц-центрі були багато відомих брендів і засоби масової інформації. Серед цих брендів Nitecore завжди була в центрі уваги.

У цьому зборі першокласних спортивних і модних товарів, Nitecore представляє майже всі моделі в своїй лінійці продукції, від легендарного TM36 і P20UV до революційних цілісно литих моделей. Також зарядні пристрої Nitecore в повному складі. В цілому все було зосереджено на спорядженні для туризму та активного відпочинку. Налобні ліхтарі Nitecore були найбільш цікаві відвідувачам. Зокрема модель HC30 вразила багатоженство бігунів через його легкої ваги, потужності в 1000 люмен і нестандартного L-образного корпусу, що робить унікальним ліхтарем.

Крім шанувальників і здивованих відвідувачів, Nitecore були оточені ЗМІ, які змагалися між собою, щоб показати Nitecore в своїх репортажах. Такі ЗМІ як Ken Live, віщали свої інтерв'ю в прямому ефірі, прямо на виставці. Державні засоби масової інформації CCTV також зняли панорамний огляд на продукцію Nitecore, перш ніж вони почали інтерв'ю з генеральним директором Nitecore Ms. June Lai.

25 лютого Nitecore запросили на вечірку відвідувачів з усього Пекіна. Ми надамо детальний звіт з фотографіями для вас дуже скоро.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING