Новий міні-наключний ліхтарик TIKI GITD BLUE від Nitecore

15.03.2021

Ліхтарики-брелоки для ключів - завжди приємний і функціональний аксесуар, який ніколи не буде зайвим і допоможе висвітлити невелику ділянку перед собою або навіть простір побільше. З огляду на те, як мало місця займає такий прилад, можна вважати його дійсно ергономічним і зручним у використанні.
Новинка від компанії Nitecore - брелок для ключів TIKI GITD Blue c найсучаснішими функціями і дизайном, припаде до смаку всім, хто користується подібними пристроями. Ціна нової моделі така, що її може дозволити собі будь-який покупець і це буде відмінне рішення для знайомства з наключнимі ліхтариками або якістю фірми Nitecore. Детальніше розглянемо особливості моделі.

Головні характеристики TIKI GITD Blue

Відразу варто зауважити, що ця модель не відноситься до надпотужних (як, наприклад, деякі інноваційні наключнікі від Nitecore), але повністю виправдовує свій заявлений функціонал. Брелок світиться в темряві і має максимальну потужність в 300 люмен і може висвітлити відстань в 71 м. Він оснащений світлодіодом типу Osram P8 і повністю відображаючою оптичною лінзою для м'якого рівномірного світла.

Також пристрій має додатковий ультрафіолетове світло і білий колір з відмінною передачею кольору. Завдяки білому світлодіоду ліхтарик буде хорошим помічником для читання, освітлення ближніх предметів в наметі, може навіть служити компактної лампою і "полегшеної" версією кемпінгового ліхтаря. А УФ-промінь дозволяє використовувати його для виявлення фальшивих купюр, коштовностей або інших завдань, в яких ультрафіолетове світло може бути корисним.

Витривалість ліхтарика і властивості акумулятора

Що стосується часу роботи TIKI GITD Blue - ліхтарик може світити до 40 годин завдяки ємному акумулятору на 130 mAh. Пристрій можна заряджати різними способами, а система живлення добре захищена і запобігає перевантаженням при зарядці.
Ще одна з технічних "фішок" моделі - технологія APC (Advanced Power Cutoff), яка включає наднизьке споживанням енергії в режимі очікування (1 мкА), завдяки чому час роботи в режимі очікування може досягати цілого року.

Комфорт і інші подробиці

Оскільки ліхтарі-наключнікі повинні залишатися зручними і легкими, навіть незважаючи на багатий функціонал, Nitecore вживає всіх необхідних заходів для збереження і максимально можливого зменшення габаритів нових пристроїв. Модель TIKI GITD Blue важить всього 12 г а його довжина - 55 мм - дійсно міні-ліхтарик для будь-якого брелка.

  • Ліхтарик-брелок Nitecore TIKI GITD Blue відрізняється простим, інтуїтивним пристроєм і управляється за допомогою кнопки.
  • Для корпусу ліхтарика обраний міцний і легкий матеріал ПК (V0), який використовується в космічній і електронної промисловості.
  • Завдяки своєму дизайну, прилад має зручний і стійкий захват.

Ці деталі роблять ліхтарик по-справжньому сучасним і навіть футуристичним гаджетом, корисним в побуті і в дорозі. Вибирайте модель TIKI GITD Blue і замовляйте за попереднім замовленням прямо зараз, щоб отримати новинку одним з перших в Україні.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING