Наключний лiхтар Nitecore TIP SE

02.07.2020

Серед надпотужних новинок і постійного вдосконалення технологій повинно бути місце і звичайним ліхтарикам, які підійдуть кожному бажаючому для будь-яких завдань. Тому найпопулярніша модель наключного ліхтарика Nitecore не відстає від сучасності і представлена ​​в удосконаленому вигляді. Новий Nitecore Tip Se показує відмінні результати і буде надiйним супутником у будь-якій подорожі. Версія TIP SE перевершує попередню по потужності в два рази, тому давайте розберемося, як це вийшло і чому варто звернути увагу на цей ліхтарик.

Особливості Nitecore TIP SE:

Два головних нововведення цієї моделі - використання двох світлодіодів замість одного, завдяки чому потужність збільшилася з 360-ти до 700 люмен. А також usb-порт нового зразка Type-C, який дозволяє швидше заряджати ліхтар. Це і є основні відмінності, які роблять ліхтарик гідною заміною минулого аналога.

Також, перевага нового TIP SE в його розмірах, які менше більшості подібних моделей, але за потужністю перевершують їх в рази. Це робить наключний ліхтарик більш універсальним і видатним серед своїх прототипів, що мають більш посередні показники.

Важливі функції ліхтарика

  • вбудований модуль ATR для автоматичного контролю температури пристрою
  • літій-іонний акумулятор на 500 mAh
  • до 50-ти годин роботи
  • зручне управління двома кнопками, розташованими на корпусі ліхтаря
  • індикатор живлення, який підказує залишок заряду

Інші переваги Nitecore TIP SE

Окремо можна сказати про режими ліхтарика. Їх два - Demo і Daily, перемикання швидке і зручне. У першому режимі ліхтарик відключиться протягом 30-ти хвилин, у другому може бути постійно включений і призначений для тривалого освітлення, наприклад, для кемпінгу або трекінгу. Крім цього, ліхтар має 4 рівня яскравості, від мінімального (1 люмен) до Турбо (700 люмен), а швидкий доступ до Турбо можливий в будь-якому режимі.

Також уваги заслуговують заходи безпеки, використані в TIP SE.

  • По-перше, це відмінний захист корпусу ліхтаря, незважаючи на його легкість. Вона обіцяє хорошу зносостійкість і міцність пристрою.
  • По-друге, цілий ряд передбачливих заходів на кшталт захисту від перевантаження, від короткого замикання і перезарядки. Ліхтарик автоматично відключається від живлення після завершення зарядки.
  • І по-третє, додаткові фішки, такі як спеціальна кліпса для захисту від випадкового натискання кнопок, можливість використовувати ліхтар при будь-якій погоді і ланцюг Non-PWN, який забезпечує потрібну потужність, оберігаючи очі від втоми.

Купити Nitecore TIP SE

Якщо шукаєте потужний і продуктивний наключний ліхтарик зручного формату, який можна всюди носити з собою - TIP SE це те, що вам потрібно. Він буде вдалим придбанням як для себе, так і для любителів туризму і активного відпочинку. Система кріплень дозволяє чіпляти його на одяг або рюкзак за допомогою кліпси або брелка - тому використовувати ліхтарик максимально комфортно і просто. Він випущений в двох кольорах - чорному і сірому і уже доступний до замовлення на сайті. Вибирайте кращі технології для себе у магазинi Nitecore і користуйтеся ними впевнено довгі роки.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING