Потужний велосипедний ліхтар Nitecore BR25

04.03.2021

У категорії велосипедних ліхтарів фірма Nitecore досить успішною: велофари бренду користуються великою популярністю і вважаються одними з найнадійніших. Можливо, вам вже довелося оцінити рівень якості всіх пристроїв Nitecore, тому ви можете уявити собі, як особливо вдало поєднуються інноваційні розробки і поліпшені технології з незмінною міцністю і комфортом. Саме так можна описати нову велофари BR25 - це потужний і сучасний ліхтар з відмінними характеристиками, який підійде не тільки для велосипеда, але і в якості окремого світлового приладу. У чому ж особливості нової моделі?

Світло і його особливості

Характеристики світла - мабуть, найважливіша складова будь-якого ліхтаря, особливо велосипедного. Саме вони відповідають за яскравість і безпеку на дорозі, можуть запобігти виникненню небезпечних ситуацій в цілому захистити не тільки водія, але і пішоходів. Nitecore BR25 підходить для використання в повній темряві: обладнаний потужним світлодіодом, він виробляє світло яскравістю в 1400 люмен - відмінний показник для велофонаря.

Важливий елемент - дифузор, який допомагає відображати промінь світла від поверхні дороги і широко висвітлювати ближні ділянки шляху. Він також оснащений ефектом, що розсіює - це також забезпечує чудову видимість і гарантує відсутність сліпих зон, які можуть виникати під переднім колесом.

Потік світла в BR25 направляється таким чином, щоб не засвічувати очі зустрічним пішоходам або іншим водіям. Завдяки продуманій конструкції, він прямує прямо і вниз, не розсіюючись наверх, що робить велофару ще більш безпечною і привабливою для покупки.

Режими та інші функції

Режимів у ліхтаря Nitecore BR25 небагато, але вони і не потрібні в фарі такого типу. Це 4 рівня яскравості і один сигнальний режим і, що також важливо під час їзди, вони легко переключаються з допомогою однієї кнопки.

Про які ще функції ліхтаря варто згадати:

  • максимальна дальність променя - 163 м
  • індикатор живлення, який показує залишок заряду і рівень напруги
  • захист від вологи і пилу за стандартом IP68
  • модуль регулювання температури ATR
  • легкий і міцний корпус з надійним покриттям

Сумісність з елементами та аксесуарами

Що стосується акумулятора і витривалості пристрої - ліхтар оснащений найактуальнішим джерелом живлення типу 21700 і може працювати до 60-ти годин, крім цього вiн сумісний з іншими акумуляторними батареями (типу 18650 і CR123). У комплекті з ліхтарем йде кріплення на велосипед, яке дозволяє швидко змонтувати велофару і також швидко її розібрати. BR25 можна використовувати і в якості звичайного ліхтарика, тому він буде особливо корисний в довгих поїздках і подорожах, в кемпінгу, на природі.

Ліхтар-велофара BR25 доступний до замовлення вже зараз на нашому сайті - ви можете бути в числі перших власникiв потужної новинки.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING