Тактичний ліхтар Nitecore MH12S

14.10.2020

Нова модель з серії MH це сукупність потужності, ергономічності і міцної конструкції. Ліхтар Nitecore MH12S має всі вводні для того, щоб стати новим фаворитом своєї категорії - особливо для тих, хто цінує компактний розмір. Всі ліхтарі MH від Nitecore оснащені сучасними інноваційними розробками, оскільки тактична лінійка повинна швидко реагувати на зміни і бути завжди актуальною. Тому модель MH12S відповідає всім цим вимогам і представляємо собою практичний, зручний пристрій невеликого розміру для бойових і повсякденних завдань.

Особливості моделі MH12S

По-перше, хочеться сказати про показники потужності ліхтаря. Яскравість, або потужність світлового потоку MH12S - 1800 Люмен, відмінний показник для пристрою такого розміру і властивостей. При цьому промінь може покривати відстань в 294 метра - хороша, стандартна для нових тактичних ліхтарів дальність.
Світло забезпечує світлодіод одного з останніх типів - Luminus SST-40-W, завдяки якому він поширюється потужно і впевнено. Крім світлодіода за потужність відповідає ряд технологій бренду, серед яких оптична лінза високої якості, плата харчування і додаткові функції регулювання роботи пристрою.

Детальніше про функції ліхтаря:

  • 5 основних режимів і 3 додаткових (Строб, Маяк, SOS)
  • максимальний час роботи в найнижчому режимі (1 Lm) - 1500 годин, в найвищому (1800 Lm) - 45 хвилин
  • два призначених для користувача режиму: тактичний (доступні режими яскравості і Строб) і повсякденний (доступні всі режими)
  • технологія регулювання температури ATR - дозволяє економити енергію в разі перегріву елементів ліхтаря
  • зручне управління за допомогою двох кнопок на боковій і торцевій частині


Акумулятор і живлення Nitecore MH12S

Оскільки ліхтар відноситься до тактичної серії, його витривалість і стійкість в роботі відіграють важливу роль. При своїх скромних габаритах ліхтарик має новітній акумулятор типу 21700 - його використання допомагає "вичавити" максимум з доступних режимів. Крім 21700, ліхтар суміщений з такими елементами живлення, як 1 × 18650, 2 × CR123, 2xRCR123. Зарядка здійснюється через USB Type-C, відбувається швидко і безпечно: порт має гумову заглушку, яка надійно захищає його від попадання води і пилу.

Тактичне використання

Для застосування ліхтаря в тактичних цілях передбачено цілий ряд аксесуарів і якостей. Детальніше про них:

  • Ліхтар сумісний з тактичним кільцем NTR10 і кліпсою. Це дозволяє легко тримати зброю двома руками і перезаряджати його при користуванні ліхтарем, а також кріпити на рюкзак або будь-які елементи екіпіровки.
  • Також сумісний з кріпленнями на зброю різного типу (докладніше дивіться в описі товару) і виносної кнопкою.
  • У комплекті з MH12S йде тактичний чохол, розроблений спеціально під ліхтар і для використання в правоохоронних органах - дозволяє моментально отримувати ліхтар в разі потреби.

Новинку вже можна купити у нас на сайті і особисто оцінити по достоїнству її якість і масштаб використаних властивостей. Купити Nitecore MH12S можна з доставкою по Україні, і звичайно, крім тактичного застосування, це може бути просто відмінний кишеньковий ліхтар для полювання або повсякденного використання.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING