Огляд потужного далекобійного ліхтаря Nitecore P30i

02.02.2021

Чим відрізняється новий ліхтар Nitecore, що вийшов в лютому 2021-го року, від попередніх моделей та інших новинок? Що особливого в його технічній складовій та, наприклад, інтерфейсі? Давайте розберемося.

Можна порівняти P30i з іншою моделлю лютого - Nitecore MH25S, про яку ми писали нещодавно. Це також тактичний ліхтар з високими показниками, з хорошим захистом корпусу. Але в рамках даної лінійки версія P30i є більш потужною і краще підійде для професійних пошукових і рятувальних операцій, ніж універсальна модель MH25S.

Технічні параметри нового ліхтаря

По-перше, хочеться розповісти про якості світла в ліхтарі P30i. Виробники помістили всередину нього світлодіод новітнього сучасного типу CREE XHP35 HI, також оптичну систему з кристалічним покриттям і технологією PDOT, завдяки чому домоглися яскравості у 2000 люмен. Дальність променя також заслуговує на увагу - вона досягає 1000 метрів, тому ліхтар буде справжньою знахідкою для працівників спецслужб і правоохоронних органів. Він підійде і для приватного використання на полюванні, при житті за містом - ліхтар, який може освітити цілий кілометр простору може стане в нагоді для особливих завдань.

Крім цього, ліхтар оснащений іншими потужними нововведеннями, про які варто згадати:

  • 5 рівнів яскравості і два спеціальних - строб, маяк.
  • продуктивний акумулятор типу 21700 на 5000 mAh
  • USB Type-C, добре захищений вхід usb
  • оптичні лінзи з двостороннім покриттям, захищені від дрібних пошкоджень

Витривалість і ефективність

Акумулятор ліхтаря повністю відповідає його високим показникам і може забезпечити їх стабільну роботу. Зарядка за допомогою сучасного роз'єму буде швидкою і може здійснюватися від будь-якого типу пристроїв. 

Крім основного акумулятора ліхтар сумісний з батареями типу CR123 / RCR123. У самому слабкому режимі (6 люмен) обіцяється безперервна робота протягом 4 днів - що непогано, враховуючи інші якості ліхтаря.
Також Nitecore P30i оснащений розумною функцією ATR, яка співвідносить зовнішні дані з внутрішніми умовами роботи і регулювати яскравість світла. Це допомагає підтримувати оптимальну продуктивність, запобігати перегріву та економити заряд.

Використання Nitecore P30i

Ліхтар має зрозумілий і простий інтерфейс - дві кнопки (на торці та на "голові") і невеликий індикатор для контролю стану батареї. Завдяки анодованим покриттям високої міцності прилад не ковзає в руках при будь-якій погоді, а також володіє відмінною стійкістю до ударів і падінь.
Ви можете користуватися ліхтарем в самих різних умовах - захист від пилу і води передбачає хорошу резистентність і дозволяє занурювати ліхтар під воду на глибину до двох метрів без втрати його унікальних властивостей.

Купити Nitecore P30i

  • Вибирайте пошуковий прожектор високої якості для будь-яких завдань і цілей. Особливо добре він проявиться в туман або дощ, на відкритих просторах.
  • Спеціальні якості ліхтаря можуть зробити його новим флагманом пошукової тактичної техніки, а сумісність зі зброєю додасть можливостей застосування.

Таким чином, ліхтар Р30i можна вважати професійною технікою, яка не підведе вас в складній операції або на полюванні і буде стабільно яскраво висвітлювати шлях. Міцний корпус буде додатковим плюсом для тих, кому важлива максимальна захищеність, але також і допоможе зберегти нутрощі ліхтаря цілими. А хороша комплектація, в яку входять, крім дрібних деталей, тактичні кріплення, виносна кнопка, акумулятор і чохол буде приємним бонусом для покупців.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING