Новинка. Далекобійний пошуковий ліхтар Nitecore R40

25.10.2016

Пошуковий ліхтар Nitecore Nitecore R40 перший бездротовий зарядний пристрій, призначений для пошуково-рятувальних операцій і реагування на надзвичайно небезпечні ситуації.

Почнемо з того, що заряджати даний ліхтар можна трьома способами: через USB зарядкою і за допомогою підставки яка кріпиться на стіну (зарядна станція) і настільної підставки. Ви зможете оптимально підібрати спосіб зарядки. Інтелектуальна схема захисту забезпечить запобігання батареї від перезарядки, перевантаження і короткого замикання, а також зможе автоматично припинити зарядку, при досягненні 100% рівня заряду. Так що ви можете просто поставити ліхтар на зарядку і залишити його там.

R40 Ліхтар поставляється з фірмовим акумулятором 26650 (5000mAh), така ємність забезпечить максимальний час роботи до 1000 годин.

Cree XP-L HI V3 LED в поєднанні з відбивачем, ЯКА використовує точні цифрові оптичні технології компанії Nitecore, Різко збільшує дальність світла на 520 метрів, ідеально підійде для великомасштабних пошуково-рятувальних операцій.

Технологія термоелектричного поділу тепла, забезпечує відведення генерується тепла від світлодіода назовні, за рахунок мідної підкладки. На ряду з технологією ATR, R40 ліхтар призначений для того щоб залишатися на низьких температурах.

Довільне керування за допомогою подвійного перемикача, пропонує швидкий доступ до різних режимів і рівнів яскравості. Ергономічний і обтічний дизайн забезпечить зручне захоплення. За стандартом IPX8 - водонепроникність і ударостійкість до 1,5 метра, робить його ідеальним для будь-яких погодних операцій.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING