Новинка. Інтелектуальне зарядний пристрій Nitecore SC2 з контролем швидкості зарядки.

17.05.2016

Зарядка літій-іонного акумулятора 3000mAh за 1.5 години!

Компактний і стильний, інтелектуальна і швидка, зарядний пристрій Nitecore SC2 двухканальний на сьогоднішній день найбажаніше зарядний пристрій. Чудовий вихідний зарядний струм в 3A на один канал і 5А в цілому на 2 канали. SC2 здатне зарядити літій-іонний акумулятор 3000mAh за 1.5 години. З зручною налаштуванням зарядного струму і широкої сумісністю з різними акумуляторами, SC2 це зарядний пристрій, який стане в нагоді вам в будь-якій ситуації. Чотири основні особливості, які вам потрібно знати про SC2:

Загальне управління швидкістю заряду

Загальний вихідний струм 5A, SC2 може заряджати Li-Ion акумулятори з струмом в 3А на слот. Також ви можете вибрати режими 0.5A, 1A, 2A і 3A, для управління швидкістю заряду будь-якого каналу в ручному режимі.

Оптимізована програма зарядки IMR акумуляторів

SC2 підтримує різні типи хімії і ємності акумуляторів. Оптимізована програма зарядки може надати безпрецедентну ефективність зарядки ваших IMR акумуляторів, а також відновити сіли IMR акумулятори. Шукайте безпечне та ефективне зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів? Тоді SC2 необхідна вам.

Гарантована безпека

SC2 чудове зарядний пристрій, який здатний визначатимуть не перезаряджаються батарейки і відразу припиняти їх заряд. У безліч функцій захисту входить: захист від перезарядження, захист від зворотної полярності і захист від короткого замикання. вогнетривкий корпус інтегрована технологія регулювання температури. У будь-якій ситуації SC2 є безпечним зарядним пристроєм.

Вихідний USB порт c підтримкою високого струму

SC2 може заряджати зовнішні зарядні пристрої з силою струму 2.1A. Ви можете одночасно заряджати акумулятор і зовнішнє USB пристрій.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING