Новинка. Компактний і потужний металевий наключнік - Nitecore TIP / TIP CRI

02.09.2016

Новинка - Nitecore TIP

Потужний металевий наключний ліхтар. Він на стільки компактний, що по розміром можна порівняти з великим пальцем руки. Ліхтар практично не відчувається по вазі (23.5г), він настільки легкий, що його можна порівняти з АА батарейкою.

Оснащений Cree XP-G2 LED з максимальною потужністю 360 люменів, це потужний малюк, може зрівнятися з EDC ліхтарями і легко перевершує всі наключние ліхтарі на ринку. Незалежний турбо-режим з прямим доступом. Три регульованих режими яскравості (Низький, Середній, Високий) підійде для багатьох завдань.

Вбудований USB-порт зарядки дозволяє заряджати ліхтар щоразу, коли вам потрібно, і позбавляє від необхідності заміни батарей. Вбудований 500mAh літій-іонний акумулятор забезпечує час роботи до 46 годин.

PDOT технологія і кристально чисте покриття рефлектора забезпечує найвищу продуктивність, що дозволяє досягти TIP дальності 74м від такого крихітного рефлектора.

Зовнішній корпус виготовлений з легкого і високоміцного алюмінієвого сплаву, захищаючи основні компоненти від пошкоджень. Стійкість до подряпин завдяки анодуванню військового класу HAIII.

Для задоволення різних потреб освітлення, ми пропонуємо TIP CRI з 220 люменами і дальністю променя 53м. TIP CRI оснащений світлодіодом (CRI> 90), який нагадує природний світ білий сонця, запобігаючи втома очей і розкриваючи всі тонкі деталі об'єкта.

TIP / TIP CRI поставляється в 7 кольорах. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, подивіться: TIP

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING