Новинка. Nitecore GP3 - світло для екшн камери

07.03.2017

Nitecore GP3 світло для екшн камери,  інноваційне введення компанії призначене для зйомки в приміщеннях або на відкритому повітрі зі слабким освітленням, даний продукт є офіційно випущеним. Це перший продукт компанії розроблений спеціально для фото - і кінозйомки.

У комплект до GP3 входить ковзний дифузор, який виготовлений з напівпрозорого матеріалу, здатність якого є відтворення гладкого і м'якого освітлення, при цьому зменшуючи шуми тим самим покращуючи якість зображення.

Корпус виготовлений з міцного полікарбонату, що гарантує легкість і компактність, тим самим маючи ударостійкість до 1.5 метра. Чудова технологія вологозахисту дозволяє стабільно працювати Nitecore GP3 під водою на глибині до 10 метрів.

Джерелом світла в даному виробі служить американський світлодіод CREE XP-G2, що володіє максимальним світловим потоком 360 люмен, що робить його ідеальним для зйомкиу темний час доби. комплект входить акумулятор на 1180mAh забезпечує чудову час роботи до 235 годин, без проведення додаткової зарядки. З вбудованим  micro-USB портом Ви можете зробити зарядку в будь-якому місці і від різного типу джерел, наприклад, Power Bank або сонячна панель.

GP3 володіє високою сумісністю з величезною кількістю аксесуарів різних брендових компаній, а також може бути зафикисрованным на селфи палицю, браслет, шолом і т. д.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING