Новинка. Nitecore MH27UV: Професійний далекобійний тактичний ліхтар з ультрафіолетовим світлодіодом 365nm.

06.05.2016

Зроби свій тактичний вибір цього літа. Класичні елементи живлення 18650 і передові технології Nitecore. Представляємо вам унікальний тактичний ліхтар в своєму роді - Nitecore MH27UV, з основним світлодіодом Cree XP-L HI V3, який світить на дальність 462 метра і з потужністю 1000 люмен, і додатковими світлодіодами червоного, синього і ультрафіолетового світла, які розширюють спектр застосування ліхтаря.

Швидкість є ключовим фактором в тактичних операціях. Тому Nitecore застосовує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб забезпечити зручне і просте управління однією рукою. Всі дивовижні функції MH27UV доступні з його торцевій і двох бічних кнопок.

З зручним призначеним для користувача інтерфейсом в MH27UV, ви можете отримати доступ до світу тактичних можливостей. Чотири рівня яскравості плюс червоний і синій світлодіоди пропонують максимальну гнучкість, щоб повністю збалансувати продуктивність і час автономної роботи, а ультрафіолетовий світлодіод освітить приховані мітки на ваших картах. Чотири спеціальних режиму, а саме стробоскоп, маяк, SOS і червоний / синій сигнал, потрібні щоб вивести вас з паніки в надзвичайних ситуаціях. Спеціально розроблена агресивна корона, яка перетворює ваші несприятливі ситуації в безпечні.

З такою великою кількістю функцій і якостей, ми знаємо, що MH27UV є ідеальним для тактичної зброї, подорожей, пошуково-рятувальних робіт, полювання і навіть самозахисту.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING