Новинка. Nitecore MT06MD - ліхтар для медичного персоналу

07.03.2017

Nitecore MT06MD - це ліхтар призначений для використання медичним персоналом та працівниками швидкої допомоги.

Оснащений Nichia 219B світлодіодом з передачею кольору  CRI>90, що дозволить більш детально оглядати пацієнта і тим самим не впливаючи на очі. З допомогою рефлектора PDOT, світлодіод випромінює рівномірний нейтральний білий світ з колірною температурою 5000К, що дозволить медичному персоналу уважно оглянути пацієнта та прийняти супутні заходи.

Фотобиологическое збереження (RGO) виключає шанс прояви синього світла. Світлодіод представленого типу Nichia 219B розрахований на RGO відповідно до IEC/EN62471 фотобиологическими стандартів, завдяки чому усувається потенціал оптичного обману, можливого при світінні звичайним ліхтарем з білим світлом.

Включається ліхтар у низькому режимі 4 люмена. Також ліхтар має ще два режими роботи - це середній 45 люмен і високий 180 люмен, що дозволяють перевірити більш детально все тіло на пошкодження.

Живиться від двох батарейок ААА, тобто він має на 200%  більше електричного  запасу в порівнянні з аналогічними моделями. З часом роботи до 35 годин, з якими він легко впорається в будь-якій ситуації вимагає тривалого освітлення.

Виготовлений з аерокосмічного алюмінієвого сплаву, MT06MD має суцільну металеву поверхню, що дозволяє провести стерилізацію зануривши в спеціальну рідину. При вазі в 22 грами, це компактний ліхтарик який легко можна транспортувати в кишені, з перевагою його закріплення завдяки сталевий кліпсі.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING