Новинка. Nitecore NU05 - самий малогабаритний налобний ліхтар з широкою сферою застосування

14.07.2017

Як нова модель серії NU, NU05 - легкий і перезаряджаємий помічник, який настільки універсальний, що може використовуватися в якості запобіжного світла для забезпечення безпеки людини в нічний час доби. З декількома способами застосування NU05 може бути прикріплений до оригінального налобному кріпленню або до задньої частини шолома. Доступні чотири спеціальних режиму: NU05 можна побачити, щоб попередити задніх пішоходів або автомобілів і освітити дорогу в нічний час.

NU05 використовує 4 світлодіода високої продуктивності, два білих і червоних світлодіода, чотири спеціальних режиму, придатних для різних сценаріїв: червоний індикатор можна використовувати в якості сигнальної лампи; Червоне світло (повільне миготіння), що використовується для попередження на невеликій відстані, наприклад, у вигляді персональної низькошвидкісний активності в нічний час; Червоне світло (швидке миготіння) використовується для попередження на великі відстані, наприклад, при нічному ходу або їзді, щоб попередити задніх пішоходів або автомобілів; Білий світ (повільне миготіння) служить маяком розташування на невеликій відстані; А підсвічування білого світла з потужністю 35 люменів служить в якості аварійного освітлення або резервного освітлення.

NU05 надзвичайно компактний, який важить всього 10,4г. Один перемикач, призначений для легкого управління всіма функціями з вбудованим перезаряджається літій-іонним акумулятором. Максимальний час роботи до 20 годин і зручний USB-порт для зарядки, зручно заряджати, уникаючи незручній ситуації відключення електроенергії на вулиці. Ви можете вибрати Simple Edition і NU05 Kit.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING