Новинка. Nitecore P05 Pink STROBE READY ™ - незамінний інструмент для самооборони

29.10.2016

У партнерстві з Міжнародним фондом боротьби з раком молочної залози, ліхтар P05 розроблений спеціально для самозахисту жінкам. Крім того він сприяє боротьбі з раком молочної залози, викликаючи резонанс в суспільстві.

Функціональність STROBE READY ™ і сумісність двох найважливіших якостей, які Ви повинні знати.

P05 має досить функціональний інтерфейс з подвійним перемикачем, один перемикач призначений для включення / вимикання і другий для перемикання режимів для STROBE READY ™ і вибору яскравості. Безсумнівно STROBE READY ™ має саму корисну функцію для самооборони, що легко може тимчасово засліпити нападника, і дати Вам час для того щоб Ви змогли більш конкретно скорегувати свою тактику перебуваючи в колі битви. Порізаний дизайн лицьової кромки послужить ефективним інструментом для близького бою і розбиття скла.

Ультралегкий вага 60.5 грама, і габарити які мають розмір трохи більше ніж губна помада, що дозволить носити його в жіночому сумочці або кишені, при цьому не відчуваючи значно обважнення, роблячи ліхтар ідеальним для повсякденного носіння.

Використовуваний світлодіод Cree XM-L2 U2 забезпечує максимальний світловий потік до 460 люмен, з трьома доступними рівнями яскравості, які можуть стати в нагоді для різних ситуацій.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING