Новинка. Nitecore P10GT - вдосконалена модель з високим значенням яскравості

28.04.2017

Ми раді вітати нового учасника в серії Precise. P10GT - це вдосконалена версія P10, дальність променя якого становить 286 метрів. Кнопка STROBE READY на торці служить в якості двофункціонального перемикача, здатного отримати доступ до режиму строб в будь-якому стані; Утримуйте STROBE READY на торці, щоб управляти трьома рівнями яскравості.

P10GT випромінює промінь з чудовою дальністю до 286 метрів і освітленістю до 900 люмен, що стало можливим завдяки революційній технології SC5 на світлодіоді Cree XP-L HI V3. Порівняно з світлодіодом XM-L2 на 200% збільшилася інтенсивність променя до 20500 кд.

Кнопка STROBE READY призначена для подвійного управління, натисніть її, щоб увійти в режим строба в будь-якому стані. В основному режимі, натисніть кнопку STROBE READY, щоб виконати перемикання між трьома рівнями яскравості.

P10GT забезпечує роботу в трьох тактичних режимах, спрямованих на те, щоб максимально використовувати тактичну функцію для своїх користувачів. Тактичний режим забезпечує роботу в режимах Високий і Строб,які ідеально відповідають для самозахисту / бою в умовах низької освітленості. Завдяки оптимальному часу роботи і продуктивності, цей режим призначений для співробітників правоохоронних органів і охоронців. І в загальному режимі передбачені режими Високий, Середній і Низький (режим 3).

При установці акумулятора червоний індикатор живлення, вбудований в тоцевий вимикач, почне блимати, вказуючи на потужність акумулятора.

Настільки легкий, що P10GT важить всього 82 грама без акумулятора, сумісний з великою кількістю тактичних аксесуарів. Завдяки твердому анодуванню військового класу HAIII, P10GT стане першим приладом для тактичних або правоохоронних застосувань.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING