Новинка. Nitecore SRT9 - потужна модель для правоохоронних органів

24.05.2017

В якості останнього доповнення до відомої серії SmartRing Tactical (SRT) - це ліхтар SRT9, розроблений спеціально для правоохоронних, мисливських, пошукових і рятувальних ситуацій.

Використовуючи світлодіод CREE XHP50, який здатний випромінювати вдвічі більше яскравості порівняно з світлодіодом CREE XM-L2, SRT9 виробляє потужність до 2150 люмен з відстанню променя до 246 метрів. Крім потужного білого освітлення, ліхтар також оснащений чотирма допоміжними світлодіодами, включаючи червоний, зелений, синій і фіолетовий, що робить його надзвичайно універсальним.

Вбудована технологія SmartRing Tactical дозволяє SRT9 мати надзвичайно інтуїтивний користувальницький інтерфейс. Прокручуючи кільце Smart Selector розташованого поруч з головною частиною, користувачі можуть швидко перемикатися між усіма 7 режимами і легко вибрати бажаний рівень яскравості. Живлення від двох 18650 літій-іонних акумуляторів, SRT9 має тривалість роботи до 250 годин, усуваючи необхідність у резервних акумуляторах або частої перезарядженням.

Процес лиття під тиском дає SRT9 велику площу розсіювання тепла. Разом з інтегрованим вдосконаленим модулем ATR характеристики охолодження цього ліхтаря є чудовими. Цей процес дає ліхтаря суцільний безшовний корпус, забезпечуючи найвищу структурну цілісність і володіючи більш високою міцністю, меншою вагою, меншим розміром і більшою стійкістю до удару по порівнянні з ліхтариками, які складаються з трьох окремих частин. Водонепроникність відповідно до IPX8, в той час як ударостійкість становить 1,5 метра.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING