Новинка. Nitecore UGP5 - зарядний пристрій для акумуляторів екшн-камери GoPro HERO5

27.07.2017

Оскільки в минулому році GOPRO випустила свою нову камеру Hero5, кількість шанувальників Nitecore і екстремальних гравців, які довгий час були зачаровані UGP3, UGP4, також очікують нового зарядного пристрою Nitecore, спеціально призначеного для GOPRO HERO5. Дотримуючись ідеї орієнтованого на клієнта і принципу відданості справі, Nitecore не шкодує зусиль для задоволення вимог і очікувань клієнтів, і успішно випускає USB-зарядний пристрій NITECORE UGP5 виключно для GOPRO HERO5.

UGP5 оснащена двома слотами, які дозволяє користувачам заряджати дві батареї GOPRO HERO5 Black одночасно, USB-вхід, РК-дисплей.

РК-екран високої чіткості відображає інформацію в реальному часі про рівні потужності, напрузі батареї, зарядному струмі в реальному часі, зарядженому обсязі і рівні заряду батареї, що дозволяє отримати інформацію в режимі реального часу про стан загальної зарядки.

Сумісність з різними мобільними джерелами живлення, сонячними батареями і USB-адаптерами може використовуватися в поєднанні з Nitecore F1 для забезпечення безперебійного живлення.

Як тільки батарея вставлена, UGP5 буде заряджатися з малим струмом і автоматично встановлює стан батареї.

Активний розподіл струму, інтелектуальна система зарядки USB, автоматично вибирає відповідний режим зарядки, ефективно підвищує ефективність зарядки

UGP5 автоматично перевіряє якість батареї при установці. «EE» буде відображатися на РК-дисплеї, якщо виявлена яка-небудь ненормальність, і процес зарядки буде припинено для захисту батарей. Ви можете бути впевнені, що UGP5 весь час піклується про ваших батареях.

Виготовлений з міцного матеріалу для захисту від корозії PC + ABS (V0), оптимальної тепловіддачі.

Компактна і дуже портативна конструкція для зберігання кабелю дозволяє максимально використовувати простір і ховає кабель від потенційного пошкодження.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING