Новинка. NU10 - Ліхтар, що перезаряджається и має широкий кутом засвітки

10.11.2016

Незабаром після виходу першого компактного і легкого налобного ліхтаря NU20, який був розроблений спеціально для професійних бігунів, дебютувала нова модель NU10, яка стала другою моделлю в цій серії. Модель має більш широкий кут засвіти, що збільшує ряд сфер його застосування.

Компактний і дуже легкий ліхтар NU10 важить всього 65 грам, і це включаючи акумулятор. Навіть якщо порівнювати з уже існуючими налобними ліхтарями, то NU10 приблизно на 50% легше. У порівнянні з налобними ліхтарями щоденного використання, налобні ліхтарі робітничого класу вимагають більше тривалого часу роботи від одного заряду.

Використовує 5 високо продуктивних світлодіодів, які розташувалися в одну горизонтальну лінію, що дозволило розширити кут засвіти на цілих 170 °. Червоний світлодіод послужить відмінним доповненням для використання в темний час доби при цьому не дратуючи сітківку ока. Максимальна потужність ліхтаря становить 160 люмен, і головне достоїнство розташування порту USB, що дозволить використовувати ліхтар навіть при активній зарядці.

Висока продуктивність вбудованого літій-іонного акумулятора ємність якого становить 900 mAh, який розрахований на понад 500 циклів перезарядки.

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING