Новинка. NU20: перший компактний і ультралегкий налобний ліхтар для бігунів

01.11.2016

По правді кажучи, давним-давно, налобні ліхтарі були набагато легше щодо інших, але легше може бути тільки абсолютно нова модель Nitecore NU20.

Серія NU має вбудований літій-іонний акумулятор, спеціально розроблену поворотну частину, легкий корпус так ще і акумулятор, такі нововведення були внесені в користування для того що задовольнити всі вимоги професіоналів. Будучи ініціатором в новій серії, NU20 розроблений спеціально для бігунів.

Ліхтар важить всього 47 грам (з акумулятором), що серйозно знижує навантаження на лобову частину. Вбудований акумулятор ємністю 600mAh забезпечує максимальний час роботи до 100 годин, величезним плюсом є можливість перезарядки понад 500 циклів. Максимальна потужність світлового потоку складає 360 люмен з кутом засвіти 100 °.

NU20 несе поняття "нульовий навантаження" для бігунів. Ми вважаємо що професійним бігунам постійно потрібно відточувати свої навички тим самим підвищуючи свою витривалість. Ліхтар не повинен обмежувати можливості бігуна, тому ми виключили використання знімних акумуляторів і батарей типу АА, які додавали б непотрібне навантаження.

Зарядка здійснюється за допомогою micro-USB, після зарядки порт закривається, що забезпечує захист від пилу і води. NU20 оснащений 4 рівнями яскравості і 2 спеціальними режимами, щоб справлятися з різними ситуаціями.

Версія NU20 CRI також має легкий профілем, але має відмінність в светодиоде, який відрізняється більш природним світлом з високим коефіцієнтом передачі кольору, даючи більш яскраві візуальні якості, тим самим знижуючи навантаження на очі.

Можна користуватися в декількох кольорах і має дуже еластичним кріпленням на голову.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING