Новинка. Оновлений ліхтар що обертається - T360M

17.10.2016

Новинка. Оновлений ліхтар - T360M.

З моменту первинного запуску T360, його мінімалістичний дизайн оскаржив велику аудиторію. Його універсальний підголівник з додатковими зажимами дозволяє закріпити його як на головному уборі, так і рюкзаку або кишені. Розуміння про те що ліхтар Т360 заробив свою популярність через багатофункціонального підголівника, який дозволяє використовувати ліхтар з усіма його перевагами. І з умовою розширення функціонального ряду можливостей моделі, з'явилася ідея про те щоб додати в якості основи - магнітну пластину. Що дозволяє закріплювати його на практично будь-яку залізну поверхню, зберігаючи його обертальні рухи - так і з'явився Т360М.

При збереженні обертального руху, що забезпечує повний кут освітлення і головне з можливістю підзарядки від USB, T360M поставляється на магнітній підставці, що дозволяє йому бути прикріпленим до практично будь-якого металевого поверхні, що надалі підвищує його практичність і функціональність. Оснащений високим по продуктивності світлодіодом зі світловим потоком в 45 люмен і максимальним часом роботи 21 год.

Магнітна підставка розширює функціонал T360M для різних випадків. Він може бути закріплений на верстаті, моніторі комп'ютера або на кришці намети. При куті освітлення до 100 ° забезпечується адекватне бачення в будь-якому місці.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING