Новинка. Оновлений ліхтар, що заряджається - Nitecore MH25GT

15.09.2016

Новинка. MH25GT є новою оновленою моделлю ліхтаря MH25 Multi-гібридної серії і класу Nitecore GT.

Розроблений з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом, він забезпечує швидке перемикання між Turbo і визначеним призначеним для користувача режимом, простим поворотом голови. З дуже необхідною функцією пам'яті, користувачі можуть налаштовувати параметри залежно від індивідуальних переваг, що робить MH25GT ідеальним ліхтарем для більшості ситуацій.

MH25GT використовує світлодіод CREE XP-L HI V3, яскравість збільшилася до 1000 люмен, а інтенсивність променя виросла на 13% (51100cd); Дальність, на 45% більше і становить 452 метра. MH25GT пропонує велику потужність і відмінну дальність променя.

Один літій-іонний акумулятор 18650 великої місткості (3400mAh), поставляється в комплекті. Ліхтар також сумісний з двома CR123 літієвими батареями.

Вбудований micro USB порт зарядки здатний заряджати безпечно і швидко. Завдяки USB порту ви зможете проводити зарядку в автомобілі за допомогою адаптера, вдома або в офісі на роботі.

Для підвищення ефективності розсіювання тепла, ми використовували термоелектрічую технології поділу на мідній підкладці. Ця технологія мінімізує структурний термічний опір і забезпечує швидке внутрішнє розсіювання тепла. Це оптимізує стабільність світлового променя MH25GT, а також значно збільшує тривалість життя світлодіода.

При використанні з різними типами аксесуарів, таких як тактичне кільце, велосипедне кріплення, кріплення на зброю або виносну кнопку, то MH25GT здатний задовольнити різні експлуатаційні вимоги в різних ситуаціях, в тому числі військових і співробітників правоохоронних і пошуково-рятувальних органів, для активного відпочинку, полювання, риболовлі і т.д.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING