Новинка. Перший малогабаритний кемпінговий ліхтар - LR30

20.10.2016

Ми представляємо LR30 - ще одна невелика частина серії ліхтарів, також перший в світі портативний кемпінговий ліхтар з високою здатністю до передачі кольору на сьогодні.

LR30 має високий індекс передачі кольору (CRI≥90) світлодіодів. Світло освітлюваної території нагадує природу сонячного світла, ефективно зменшуючи навантаження на очі. З CRI, при якому значення індексу передачі кольору більша ніж 90, збільшує можливість світлодіодів при якому вони можуть розкривати кожну деталь освітлюється предмета, що дозволить вам побачити речі такими як і при денному часу доби.

Живиться від одного літієво-іонного акумулятора типу 18650, який забезпечує тривалість роботи до 62 годин, і що дозволить Вам виключити носіння з собою додаткових резервних батарей і часті перезарядки. LR30 також сумісний з двома CR123 батареями.

При вазі всього 62 грам (без батареї), він на 40% легше, ніж аналогічні продукти при порівнянні. Його легко можна утримувати на долоні.

Здатність видавати 205 люменів які розсіюються на 20 метрів по периметру, що повністю висвітлює все, що є у Вашому полі зору. Потужність червоного світлодіода - 45 люменів, що є набагато менш чутливим до людських очей, і може ідеально використовуватися для спостереження за дикими тваринами і нічної зйомки.

Інтерфейс являє собою - одну кнопку, яка дає можливість управління всіма режимами яскравості білого світла і трьома спеціальними режимами червоного світла. Він володіє водонепроникністю відповідно до IPX6, захистить його від зливи і бризок води.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING