Новинка. Тактична сумка - NTC10

16.12.2016

Сумка Nitecore NTC10 з цього моменту надходить у продаж. Дві основні головні характеристики представленої сумки: висока міцність і багатофункціональність. Призначається  для зберігання зброї і супутніх йому аксесуарів, таких як боєприпаси, магазини для боєприпасів, мультитула, мобільних телефонів, документів і т. д.. Також можна використовувати для речей, якими Ви можете користуватися кожен день або на короткі поїздки.

Nitecore NTC10 виготовлений з Cordura 1050D нейлону. Він має чудовий опір до розтягування, зносу і зможе витримувати високі навантаження. Поверхня має спеціальне покриття, для того щоб забезпечувати відштовхувати воду. Так що сумку можна використовувати під час будь-якої погоди.

Внутрішня частина ділиться на 3 відділення: основне відділення, центральна перегородка і відділення на блискавці. Основне відділення і знімна центральна перегородка мають поверхню Velcro, для того щоб на ній можна було розмістити різні модульні органайзери, тим самим збільшуючи обсяг зберігання.

Відділення на блискавці ідеально підійде для зберігання повсякденних предметів, таких як гаманець, папки з документами, ноутбук, планшет, мобільний телефон і т. д., і дозволить швидко дістатися до всіх збережених предметів.

Габаритні розміри сумки складають 315мм х 175мм х 80мм, що є досить об'ємними розмірами для зберігання багатьох елементів для повсякденного використання. Також оснащена системою Molle виготовленої їх Hypalon та розміщеної на задній стороні, а на передній розмістилася Velcro платформа для кріплення модульних кишень.

Порівняння Cordura 1000D і Cordura 1050D

Існує два основних технічних відмінності між Cordura 1000D і Cordura 1050D (балістичний нейлон). Перше те, що в балістичної тканини використовується пряжа ниток, а в звичайній Cordura 1000D - в тканини використовується текстуровані нитки. Що може означати тільки одне, загальна картина балістичної тканини має більш гладку структуру поверхні, а Кордура 1000D - злегка пухнасту, що нагадує натуральне волокно. Дане плетіння нитки надає Cordura 1050D більш високі показники зносостійкості і міцності, що підвищує показники опору на розрив.

Друга відмінність тканин полягає в тому що балістичний нейлон - це переплетення двох ниток щільність 1050D. Таке рішення призводить до того, що кардинально змінюється зовнішній вигляд і відчуття при тактильному дотику.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING