Новинка. Тактичні підсумки Nitecore NDP10, NDP20, NUP10, NUP20

08.09.2016

Компанія Nitecore все більше охоплює ринок тактичного спорядження, в цей раз ми раді представити вам кілька новинок EDC сумок:

Nitecore NDP10
Nitecore NDP20
Nitecore NUP10
Nitecore NUP20

Підсумки стали невід'ємною частиною тактичного спорядження військових, мисливців, рибалок. А також ідеальним органайзером для щоденного (EDC) використання. Їх використовують для транспортування документів, гаджетів, рацій, підвішування спорядження з наявністю кліпси, наприклад, ліхтарі, ножі і т.д.

EDC сумки Nitecore NDP оснащені одним великим відділенням і середнім кишенею. На передній частині розташувалася контактна стрічка Velcro і система MOLLE. Використовується високоякісний матеріал Hypalon, він має виняткову стійкість до стирання, міцністю і тривалим терміном служби. Відрізняється своєю еластичністю, стійкістю до UV-випромінювання, зберігає свої властивості при низьких температурах.

EDC сумки Nitecore NUP відрізняються від серії NDP тільки великим переднім кишенею і відсутністю контактної стрічки Velcro. Використовується високоякісний композитний матеріал з високими показниками міцності і зносостійкими властивостями.

Розміри підсумків обох серій складають: 220х160х600мм

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING