Новинка. Захищене зарядний пристрій Nitecore F1 - заряджає і віддає заряд елементів живлення.

06.05.2016

F1 (FlexBank) є останнім зарядним пристроєм Nitecore, яке може бути використане як Power Bank в поході, на полюванні чи риболовлі, з винятковою компактністю і неймовірною міцністю. Можливість використання різних літій-іонних акумуляторів в якості джерела енергії.

Ваш нічний джерело живлення.

Збережіть сонячну енергію від вашої сонячної панелі в різних літій-іонних акумуляторах з F1. Це легко зробити, що забезпечить ваше надійне енергопостачання в нічний час.

Інтелектуальне стабільну вихідну напругу.

У той час як в денний час сонце може бути переривчастим, сонячна енергія, запасені в батареях за допомогою F1 є джерелом безперебійного живлення. Ми всі знаємо, що нестабільна напруга може привести до порушень нормальної роботи під час зарядки. Проте, з F1 у вас такого не станеться, тому що вона має інтелектуальний вихід стабільної напруги для безпечної потужності, з оптимальною швидкістю перетворення до 90%.

Гранична міцність, легкий екстрим.

F1 побудований з ультра сильного, надзвичайно легкого матеріалу - полікарбонату. Вага 1.06oz (30г), F1, міцний завдяки своїй структурній інженерії з оптимізованої гнучкістю. Ви можете розраховувати на F1 в вашій найжорсткішою і складної експедиції.

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING