Новинки Nitecore: універсальний маячок NU05

13.09.2017

Що там з новинками? Ліхтар для туриста, мисливця або альпініста? Ліхтар на велосипед або може налобний ліхтар? Ні, всі разом і в одному ліхтарі NU05, який став гідним продовженням вже всім знаменитоi серії ліхтарів Nitecore. Ну що, давайте знайомитися?

 

Nitecore NU05

 

Коли розмір не має значення

Думали, менше не може бути? NU05 зміг побити всі рекорди. Цей ліхтар настільки компактний, що й казати, так ще й важить, як чайна ложка цукру, тобто близько 10 р. Часто буває, що невелика вага ліхтаря обіцяє глобальне скорочення його функціональних можливостей і сучасних особливостей, але не тут то було. Відчувається, що в цій моделі винахідниками був прийнятий цей виклик: вмістити в самий маленький з випущених ліхтарів достатньо потужності і здібностей. Отже, ось i відповідь: 20 годин безперервної роботи, чотири світлодіода і навіть акумулятор стійкий до зношування з можливicтю перезарядження – диво ергономіки, не інакше.

Що з можливостями?

Що ж дає нам такий пристрій ліхтаря? Перш за все, його зручність полягає не тільки в розмірі, а й у можливості зарядки через стандартний і популярний micro-USB порт – значить зарядити ліхтар не складе важкостi, де б ви не були, а по часу, до речі, це займе не більше 2 годин. Наявність, як білих, так і червоних світлодіодів розширює застосування цієї моделі, як в якості невеликого освітлювального приладу, так і в якості маячка з попереджувальним сигналом. Крім усього іншого червоний світлодіод в режимі основного світла стане незамінним помічником для нічного зору.

Про інтелект і любов до екстремальних умов

Одна кнопка для вирішення всіх проблем – якби так в житті. У NU05 управління здійснюється однією центральною кнопкою і гарантує абсолютно нові унікальні режими функціонування: швидке і повільне блимання червоного і білого кольорів, режим очікування і навіть режим блокування. До речі, в ньому є інтелектуальна індикація повного заряду і сигналізація про це за допомогою зеленого світлодіода. Проте всі б ці функції були б неважливі, якби після першого дощу, застали вас в лісі, ліхтар зламався. Але це точно не про цього світлодіодного героя – незважаючи на роз'єм з боку корпусу, ліхтар вологозахищений за останніми високими стандартами, а значить, витримає будь-яке погодне випробування.

 

Nitecore NU05

 

Досить однієї руки

Скільки потрібно рук, щоб управляти ліхтарем? Достатньо однієї, якщо мова йде про цей неймовірний ліхтар. Зміну режимів роботи Nitecore NU05, режим блокування і навіть, коли мова йде про блокування – все це так просто в управлінні. Скільки потрібно часу, щоб випробувати всі режими? 3 секунди. Не вірите – перевірте, а ми скажемо, що це не тільки економія в об`ємi, але і суцільні зручності управління. Звичайно, навіть утримуючи самий маленький ліхтар для зміни режиму, можна його упустити. Але і тут не бійтеся – 1,5 метра, які зазвичай складають довжину падіння наших речей з рук не страшні міцному корпусу з полікарбонату.

Знає, кому світити

Ніякої дискримінації до всіх потенційних користувачiв. Цю модель можна використовувати на будь-якому транспорті начебто велосипедi або авто. Завдяки легкості і наявності налобного кріплення NU05 відмінно підійде любителю нічних пробіжок, з допомогою налобного кріплення і стане другом для провідника туристичного загону. В комплекті до ліхтаря також є велосипедне кріплення, а значить, питання хорошої велофари залишається позаду. Мисливці і рибалки залишаться задоволені червоним світлом для нічного бачення, але цей ліхтар також можна використовувати в якості резервного аварійного освітлення, і безсумнівно як гарант безпеки в якості сигнального маячка.

Переваги:

  • Найлегший і компактний ліхтар
  • Унікальні режими повільного мигання, блокування та очікування
  • Можливість перезарядки акумулятора за допомогою micro-USB роз'єму
  • Можна керувати однією рукою
  • Перевірити рівень заряду можна за допомогою вбудованого індикатора
  • Міцність і вологостійкість корпусу
  • Інтелектуальна схема зарядки
  • Стійкість до ударів при падінні з 1,5 метра

 


 

Кидати виклики самим собі вельми корисна, як це довела компанія Nitecore, випустивши абсолютно унікальний ліхтар. NU05 вмістив в свій маленький розмір уникальний функціонал в наборі режимів потужності, можливості зарядки в будь-якому місці за допомогою micro-USB, використанням ліхтаря в якості аварійного або сигнального, а також в будь-яких інших екстремальних або звичайних сферах.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING