Новий друг і захисник: ручний кишеньковий ліхтар Nitecore EC23

19.09.2017

Кишенькові ручні ліхтарі завжди на піку популярності. Причина цього звичайно криється, насамперед, у самiй їх назві: моделі цього виду максимально зменшено, а значить свого світлодіодного друга ви можете носити з собою в кишені кожен день. Старий друг краще нових двох, але якщо мова йде про Nitecore EC23 варто поміняти свою думку, тому що ця потужна новинка замінить по функціоналу два старих ліхтаря.


 

Nitecore EC23

 

Лідер серії

 

Завжди приємно бути лідером, а що, якщо ти власник найкращого ліхтаря з серії Е? Тут і пояснювати не треба. Ця модель компактна і разом з цим найширша по функціоналу. Комплектуючі американського світлодіода разом забезпечують успішні показники ліхтаря, як по дальності, так і по інтенсивності світіння. Від останньої моделі EC20 його дальность порівняно зросла на цілих три метри, що іноді є вирішальним моментом, адже все виходить 255 метрів. Майже вдвічі збільшилася потужність світлодіода і інтенсивність світлового потоку, що дозволить без особливих зусиль розглянути найдрібніші деталі навколишнього середовища не тільки в області променя, але і за кордоном.

 

Економія місця, але не іншого

 

У компанії Найткор є одна особливість: вони не економлять ні на чому, починаючи від властивостей оптичних лінз до захисного корпуса. Лише в одному моменті вони прагнуть до економії – економії вашого місця! Головною проблемою, що виникає при економії місця виробниками, є елемент живлення – зменшення його розміру найчастіше веде до зниження його потужності і, отже, часу його роботи. Але ця проблема в цьому ліхтарі вирішена на всі сто: при використанні літій-іонного акумулятора IMR18650 власник отримає максимальні 300 годин безперервного використання ліхтаря в самих різних умовах – від будинку до подорожі і поїздки на природу.

 

Nitecore EC23

 

Всі питання до бічної кнопки

 

Активувати ліхтар – кнопка на бічній грані, вимкнути ліхтар – бічна кнопка, перемкнути режим - та ж кнопка. Кишеньковий ліхтар повинен бути річчю максимально комфортного і простого використання. Саме тому на бічній грані Найткор EC23 ближче до голови розміщена одна універсальна кнопка для управління цим пристроєм. Таке розміщення забезпечує швидкий доступ до управління, коли ліхтар знаходиться в руці. Додатково до цього кнопка має ергономічний і стильний дизайн – вона майже не виділяється з корпусу, однак на дотик має досить характерну текстуру. Гумовий матеріал, з якого вона виготовлена, стійкий до погодних змін і механічного впливу, а значить, вона прослужить вам не один десяток років.

 

Яскравість і спеціальні режими

 

У цій моделі є п'ять режимів яскравості: мінімальний, низький, середній, високий і турбо. Міняти їх можна по порядку, затискаючи кнопку і відпустивши перемикач на потрібному режимі. Зручним доповненням стане «пам'ять» вашого світлодіодного друга, яка запам'ятає останній вибраний вами рівень і активує його при наступному включенні. Також, якщо вам потрібно швидко освітити далекий об'єкт, то ви впораєтеся з цим за 3 секунди – стільки часу потрібно, щоб при включенні активувати Турбо режим. Є і особливі режими у цього ліхтаря, наприклад Стробоскоп, який зробить ваш ліхтар засобом для самозахисту, а також режим SOS, він точно ніколи не буде зайвим не для мандрівника, не для звичайного користувача.

 

У вашій кишені ніколи не було стільки технологій

 

Звичайні речі в кишенях ніколи не володіли таким набором технологій, як цей ліхтар. Звичайно з найбільш вражаючих, це вдосконалена технологія регулювання температури ATR, яка регулює яскравість EC23 в залежності від температури навколишнього середовища, зберігаючи високу продуктивність. Наприклад, якщо ліхтар перегрівся, то режим Турбо буде вимкнено до відновлення оптимальних параметрів пристрою. Також, цікавою техно зручністю буде індикація, по якiй можна контролювати рівень заряду і заряджати його при необхідності, а також напруга елементів живлення.

 

 Переваги

 

  • Компактний розмір і широкі можливості функціоналу
  • Можливість безперервної роботи протягом 300 годин
  • Високі показники дальності та інтенсивності променя світла, завдяки якому можна розгледіти предмети навіть за його межами
  • Управління за допомогою всього лише однієї кнопки
  • Три спеціальних режиму і п'ять рівнів яскравості, з прямим доступом до Турбо режиму
  • Індикація заряду і напруги акумуляторів
  • Лідирує серед кишенькових ліхтарів потужність 1800 люмен

 


 

І серед кишенькових ручних ліхтарів є свої лідери, які дивують. Nitecore EC23 саме така модель. Зручний і простий у використанні, з максимальним контролем показників, різними режимами і рівнями яскравості, він стане для вас не тільки вірним і надійним другом кожен день, але і захистить при потребі за допомогою режиму Стробоскоп.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING