Новий образ, новий дизайн - ліхтарі для пістолетів: серія NPL

19.01.2018

Серія ліхтарів, виключно призначених тільки для пістолетів, добралася і до компанії Nitecore. І ця розробка стала «щось» для користувачів.


 

Стрільба та основи тактики

Як професіонал, так і початківець любитель, зможе пiзнати ліхтар Nitecore для пістолетів навіть з тисячі, а саме за його вбудованим функціям і оригінального дизайну. Нові можливості є просто досконалими для використання з пістолетами.

На даному етапі компанією представлені три моделі ліхтарів:

• Nitecore NPL10;

• Nitecore NPL20;

• Nitecore NPL30.

І кожна з них індивідуальна за параметрами у роботі, а в результаті і методів його використання. Ось приміром, Nitecore NPL10 оснащений лазером з чудовою довжиною хвилі, і який стане в нагоді для позначення цілей на великій дистанції. Далі по списку йде Nitecore NPL20 – і який обладнаний високоефективної платою, яка розрахована на роботу навіть в режимі Строб. Ну і вершину гілки займає Nitecore NPL30, який в свою чергу володіє неймовірною яскравістю в 385 люмен.

Однiєю з переваг яка об'єднує всі ці ліхтарі, це їх якість збірки і міцний за властивостями корпус виготовлений із сплаву алюмінію з анодованим шаром, що захищає його від механічних впливів.  

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING