Перший ліхтар з Powerbank: Nitecore HC70

13.09.2017

Бум, пов'язаний з powerbank'ами вже не один рік не вщухає в світі технологій і на ринку електроніки. Зручність зарядки своїх гаджетів в будь-якому місці незалежно від наявності розетки подобається не тільки мандрівникам і туристам, але і звичайним людям, адже так можна забути про розряджений несподівано телефон або планшет. Компанія Nitecore, як завжди, намагається бути на хвилі трендів, так що зустрічайте унікальний у своєму роді, перший налобний ліхтар з Powerbank - Nitecore HC70.

 


 

Nitecore HC70

 

Ще легше!

Зайва вага не в радість навіть звичайному туристу, але якщо ви спелеолог або альпініст, мінімізація ваги свого спорядження – запорука комфорту і безпеки, особливо, коли мова йде про налобном ліхтарі. Модель HC70 була розроблена спеціально для спелеотуризму, тому розробниками було вирішено зменшити вагу ліхтаря за рахунок знімних елементів живлення, винесених за корпус освітлювального приладу, тим самим зменшивши навантаження на голову. Крім того, до ліхтаря додається еластичне кріплення з еластичного нейлону, яке ще більше підвищить зручність використання цього ліхтаря, як у професійній діяльності, так і в екстремальних ситуаціях, які трапляються з звичайними туристами.

Інтенсивність світіння і режими на всі випадки життя

Навіть маленький ліхтар може володіти високою потужністю, якщо в ньому світлодіод CREE XM-L2 U2. Як наслідок, Nitecore HC70 володіє дальністю 182 метра, потужністю 1000 люмен і винятковою інтенсивністю світіння, яка забезпечує найбільш точну кольорову передачу навіть в самий темний час доби. Крім того, рефлектор ліхтаря забезпечує кут у 90 градусів, що виключає можливість появи мертвих зон, а робоча відстань світлового потоку справляється навіть з умовами гірської і скелястої місцевості. Крім того, у цього ліхтаря є 5 рівнів яскравості і три спеціальні режими: SOS, Маяк і Попереджувальний сигнал.

Екстремальна витримка і Powerbank

Для людей, які працюють в екстремальних умовах, необхідно особливо стійке, міцне до зносу спорядження. Найткор HC70 можна назвати саме такою моделлю - вона не тільки виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям, але і має акумуляторний відсік з високоякісних матеріалів. Це дозволяє зберігати функціонування приладу навіть в умовах з екстремальними температурами і агресивним механічним впливом. Крім того сам акумуляторний блок можна використовувати не тільки для роботи ліхтаря, але і для підзарядки в якості універсального powerbank'а навіть двох пристроїв одночасно.

 

Nitecore HC70

 

Подвійне управління

От скажіть ви, що вже кожну модель ліхтаря намагаються настільки спростити в управлінні, щоб залишити всього одну кнопку, а тут «подвійне». Тут як раз одна кнопка і є: одна на самому ліхтарі, а друга на блоці з акумуляторами. Кнопка на ліхтарі дозволить змінювати режими, а кнопка на блоці акумуляторів гарантує безпечне включення. До речі, на самому блоці є три індикатори живлення, який позначають за допомогою спалахів різні рівні заряду.

Ще більше нових технологій

Важко повірити, але навіть у такий невеликий освітлювальний прилад можна вмістити самі нові, передові технології. Так, HC70 може пишатися не тільки можливістю використовувати акумулятори, як powerbank, але і передовою технологією регулювання температури, оптичними лінзами з антибліковим покриттям, високоефективної платою живлення і не менш  ефективною технологією рефлектора.

Переваги:

  • Мінімізована вага ліхтаря з виносним відсіком для акумуляторів
  • Спеціально розроблений для спелеотуризму
  • Блок з акумуляторами можна використовувати в якості powerbank'а для своїх гаджетів
  • Широкий кут променя гарантує відсутність мертвих зон
  • Поліпшена передача за рахунок високої інтенсивності світлодіодів
  • В комплекті зручне кріплення на голову і кишеню
  • Стійкість до екстремальних температур та механічного впливу
  • Передові технології рефлектора і терморегуляції

 


 

Вкотре ліхтарі Nitecore доводять, що розмір ліхтаря зовсім не означає обмежений функціонал або скорочену потужність. У разі Nitecore HC70 це означає лише, що компанія піклується про максимальну зручність користувачів самих різних професій і в цій моделі прагнула якомога сильніше знизити навантаження на голову, зберігши при цьому міцність – і їм це вдалося. Насправді, не потрібно бути або спелеологом альпіністом, щоб оцінити передові технології цієї моделі, вона стане в нагоді кожному.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING