Перший Український форум мисливців за участю Nitecore Україна

08.08.2017

29 липня на базі мисливсько-спортивного комплексу "Сокіл" пройшов перший в Україні мисливський форум. Цей захід зібрав мисливців, єгерів, собаківників і просто любителів активного відпочинку з усіх куточків України. І, звичайно, компанія Nitecore не могла пропустити таку подію.

На заході обговорювалися питання іноземного досвіду ведення мисливського господарства, законодавчих проблем у цій сфері, етики полювання та охорони природи в цілому. Центральним посилом, що об'єднує всіх учасників форуму, стало бажання регулювати і сприяти розумному взаємодії людини і природи.

Крім офіційної частини на заході була проведена виставка товарів мисливської сфери, одним з лідируючих учасників якої була компанія Nitecore. 

У своїй альтанки представники Nitecore Ukraine влаштували справжній "тест-драйв" ліхтарів: на очах у відвідувачів товари перевірялися на міцність, занурювали у воду і демонстрували всі можливості режимів, потужності і яскравості. Перевірка на міцність і потужність пройшла успішно: ліхтарі підкорили всіх гостей форуму. 

Крім того компанією були представлені моделі мисливських, туристичних і ліхтарів для активного відпочинку нового покоління на будь-який смак, а також тактичні сумки та інші товари туристичного напряму. 

Навіть найвимогливіші гості форуму оцінили технічний рівень товарів, а також оригінальний і зручний дизайн. 

Компанія Nitecore дякує організаторів, гостей та всіх учасників мисливського форуму і вже готується дивувати всіх в наступному році.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING