Повний заряд і 4 канали. Зарядний пристрій Nitecore F4

25.03.2019

Підвищуючи рівень "майстерності" компанія Найткор, не тільки підвищує якість своїх пристроїв, але і тим самим завойовує все більшу увагу як користувачами, так і експертами на різних виставках займаючи почесні призові місця. На даному етапі розробки виробник представляє абсолютно новий пристрій, з яким можна не тільки заряджати акумулятори типорозміром 18650, але і використовувати в якості Power Bank на час подорожей або повсякденного носіння. Також одним з основних якостей, якими може похвалитися наявність двох портів для зарядки портативних пристроїв - це Nitecore F4Що конкретно може "зачепити"

Абсолютно кожному варто знати про новинку 2019 року, а саме про зарядний пристрій, який може не тільки поповнювати запас енергії елементів живлення, але і ваших улюблених портативних гаджетів. Так ось Найткор Україна представляє вашій увазі незвичайний пристрій з 4 каналами і 2 портами USB. Інтелектуальні функції пристрою підносять його на лідируючу позицію, абсолютно серед усіх аналогів, раніше представлених компанією. В наявності є 4 канали, які можуть як одночасно заряджатися з струмом в 0.5А, а при встановлених 2-х акумуляторах, швидкість зарядки становитиме -1А.

Розповімо ще про одну перевагу зарядного пристрою, а саме про його кришку. Хоча як так? Кришка на зарядному пристрої, можна подумати, що це точно не практично, але не варто забувати - це ж ще й Power Bank. Такі пристрої користувач носить з собою в будь-якому зручному місці, будь то сумка, рюкзак або об'ємна кишеня, в якому можуть потрапляти невеликі пилові частинки. Так ось для цього була розроблена кришка-слайдер. Завдяки кришці, пил і інші дрібні частинки не потраплять всередину акумуляторного відсіку, тим самим збережуть комплектуючі та батареї в оригінальному вигляді. 

Без нього нікуди - Power Bank

На сьогодні дуже багато гаджетів вимагає "підкріплення" протягом дня, так як стокового заряду, не вистачає до кінця дня або може взагалі до обіду. Інженери компанії це все розуміють, тому розробили оригінальний Power Bank 2 в 1 - з функціоналом зарядного пристрою, який може як зарядити встановлені в нього акумулятори, так і розрядити. Зарядку бажано проводити вдома від стаціонарного джерела живлення, а саме мережі 220V, так як використані елементи живлення в кількості 4-х штук, зажадають багато заряду. Головною особливістю представленого інтелектуального пристрою, є підтримка виключно акумуляторів типорозміром 18650, не тільки із захисною платою, а й без неї, тобто підтримується зарядка високотокових IMR елементів живлення.


Щоб було цікавіше - додамо функції

Про зарядний пристрій розповіли - Тобто, про наявність Power Bank "теж є" Прийшов час розповісти про найцікавіше, а саме про можливості Nitecore F4. Функціонал залежить виключно від плати управління, в даному випадку використовується інтелектуальна плата, що дозволяє проводити тестування елементів живлення перед тим як його зарядити, а це дуже важливо. Як будь-який інший зарядний пристрій Nitecore, F4 наділений можливостями відновлення літій-іонних елементів живлення з захисною платою. Ця функція буде корисною для відновлення роботи акумуляторів, зберігання або використання яких, проходило не у відповідності до встановлених правил.

Найважливішою якістю в особливостях, є підтримка будь-яких по потужності акумуляторів 18650 . Заряджати можна одночасно будь-які по ємності і наявності плати захисту елементи живлення.

Також при активації функції розрядки, тобто Power Bank, пристрій автоматично ділить акумулятори по парам, починаючи з ліва на право, дозволяючи акумуляторам працювати попарно і при тому що слоти 1 і 2 можуть працювати на зарядку гаджету, а слоти 3 і 4 залишатися повністю зарядженими для використання, наприклад, для ліхтаря.


Світова гарантія на зарядку

Наша компанія гарантує високий рівень захисту абсолютно на всі пристрої, так як в основі виробництва лежать професійні технології, але і абсолютно весь технологічний процес пройшов міжнародну сертифікацію різними службами безпеки США, Канади та Європи. Одним з найпростіших прикладів, є захист від зворотної полярності і короткого замикання. Високий рівень захисту гарантує тривалий термін служби не тільки самого зарядного, елементів живлення і заряджаються від неї портатівность пристроїв.


Дивись і дивуйся

Що може бути дивного в зарядному пристрої - подумаєте ви. Але відповідь дуже проста - на представленій моделі є вбудований дисплей з підсвічуванням. Також відображаюмі на дисплеї значення, можуть бути розглянуті під невеликим кутом збоку, що все-таки є величезним "плюсом", а завдяки підсвічуванню взагалі дозволить переглядати інформацію про заряд в повній темряві. Для підсвічування є допоміжна функція - енергозбереження, або як її зараз звикли називати "гібернація". З підсвічуванням або без неї зарядний пристрій все одно виконує всі поставлені до нього завдання.

Про інтелект і управління

Перше питання, яке може виникнути, так це: "Який інтелект може бути в зарядному пристрої? " Дана модель також, як і раніше представлені зарядні пристрої, носять статус "інтелектуальний" за рахунок особливостей процесу заряду, а саме про автоматизацію процесу встановлення сили струму, максимального допустимої напруги та інших характеристик. Інтелектуальна плата і LCD -дисплей дозволять вам переглядати повну інформацію в реальному часі про заряд, напругу і ємності акумулятора. На дисплеї також можна відстежити і процес зарядки акумуляторів, вхіднк ємність в "mA", так і вихідну. Також статус кожного каналу залежно від ступеня його заряду. Перемикатися між працюючими на зарядку або розрядку акумуляторами для перегляду інформації, можна використовую одну єдину кнопку на бічній частині "Кнопка живлення".


Переваги

  • Наявність micro-USB порту дозволить виконувати зарядку акумуляторів
  • Наявність 2-х USB портів дозволить заряджати одночасно два переносних гаджета
  • Перед початком зарядки, тестує акумулятори, і автоматично встановлює оптимальний режим
  • Захищає від перезарядження, переразряда, неправильного встановлення акумуляторів і короткого замикання
  • Завдяки LCD дисплею можна з легкістю стежити за процесом зарядки
  • Кришка-слайдер забезпечує захист від попадання пилу в відсік до акумуляторів
  • При розрядці акумуляторів і зарядці підключеного гаджета, автоматично ділити канали по парам і проводить розрядку однієї пари, для збереження заряду інших
  • Має міжнародні сертифікати безпеки 


Зарядні пристрої повинні виконувати одночасно кілька функцій, така багатофункціональність буде потрібна завжди в будь-який час. Компанія Найткор втілила такий гаджет в реальність, дозволяючи заряджати як елементи живлення, так і цифрові гаджети. При цьому всім ще і дисплей допоможе стежити за "реальними" показниками.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING