Найкорисніша «губна помада»: огляд ліхтаря Nitecore LA10

19.06.2017

Вибір ліхтаря для подорожі, активного відпочинку або просто повсякденного життя - завжди складний процес, адже це річ, яка повинна характеризуватися не тільки потужністю, але й надійністю. Як людина, яка не рідко вирушає на природу в пошуках пригод, я точно знаю, що мені важливо, тому, коли ліхтар Nitecore LA10 потрапив в мої руки, я змогла без труднощів оцінити його за самим різними показниками.

Компактність помади

Збір речей в будь-яку подорож - це зібрати все необхідне, зрозуміти, що нічого не вміщається та викинути половину. Іноді те саме, викинуте в останній момент, є життєво необхідним. Напевно, тому кемпінговий ліхтар Nitecore LA10 настільки компактний - він ніколи не займе багато місця, легко уміщуючись в кишеню штанів або рюкзака. Його розмір і легка вага - це переваги не тільки при зборах - ліхтар легко вміщається в долоню, а тому зручний у використанні в найекстренніших ситуаціях.

Nitecore LA10

 

360 градусів по освітленню

Що приваблює в цій моделі найбільше - оригінальний дизайн, який завдяки формі губної помади не тільки набуває компактності та цікавого виду, але ще суттєво розширює можливості функціоналу. Так, Nitecore LA10 за допомогою висування дифузора, здатний випромінювати світло на всі 360 ° з дальністю до 10 метрів, що дозволяє в зручному форматі регулювати яскравість до потрібного рівня. Крім того, на ліхтарику є дуже корисний режим маяка.

Nitecore LA10

Від ложки до лопатки

Покласти в кишеню і потримати в руці - це половина справи, коли використовуєш ліхтар, а що робити, коли потрібні вільні руки? Тут виробники теж поставилися з розумінням до проблем туристів - до ліхтаря в комплекті йде темляк, за допомогою якого його можна закріпити зверху намета або на рюкзак. А якщо кріпити нікуди, скажете ви, тоді тут є ще один варіант - магніт на задній кришці Nitecore LA10. Будь-яка металева поверхня під рукою - і ви без труднощів зможете закріпити ліхтар, навіть на ложці або каструлі.

Nitecore LA10

Не тількі кемпінг

Звичайно Nitecore LA10 - це вам не звичайна помадка, на хвилиночку, корпус з аерокосмічного сплаву з військовим анодуванням, який забезпечує ударостійкість і міцність цього світлодіодного малюка. Але все ж використовувати його можна не тільки в кемпінгу, а й кожен день. На упаковці був привабливий малюнок «reading», де під Nitecore LA10,  підвішеним ліхтариком, розглядали карти. Я вирішила теж почитати разом з ним, проте, маючи на руках найткорівське кріплення, я змогла закріпити ліхтар на голову і випробувати таке використання просто вдома, читаючи в темряві книгу, поки всі інші сплять. Було незвично зручно, світло від ліхтаря біле, м'яке, не ріже очі - ідеально для читання. Ось вам і користь навіть у побуті.

Nitecore LA10

Звичайно, збираючись в похід або на природу, ви можете взяти замість Nitecore LA10 помаду або іншу невелику річ, але навряд чи якась з них зрівняється за функціями з цим невеликим кемпінгового ліхтарем-помадкою.

Nitecore LA10

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING