Зробить все для вашої улюбленої камери Sony: Nitecore USN2

15.02.2018

Продовженням легендарної лінійки зарядних для фотокамер, стає - USN2 . Володіючи "купою" умінь і навичок, зробить використання цифрової камери без будь-яких труднощів.Що ж в нiй такого!?

Спочатку при розгляданні на стенді або в магазині, не цікавившись функціями, можете навіть не звернути на себе увагу. Але якщо попросити показати ближче, перша якість помітна навіть любителю - це його невеликий розмір, а це і в дійсностi так, тому що максимальна довжина становить всього 8 см.

Після того, як встигли розглянути її розміри, звертає на себе увагу LED дисплей. Маючи велике розширення пікселів, всі написи здаються ідеальними без зайвих "сходинок". Також USN2 кращий доктор для батарейки, це обумовлено тим, що він може виконати активацію повністю виряджених елементів живлення, і поставити "діагноз" поточної батареї.

Інтегрована інтелектуальна плата ідеально виконує функції, як автоматична установка подаваємогоя на батарею струму, а це має велике значення, так як дане значення встановлюється після виставлення "діагнозу".

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING