Серійний прожектор: Nitecore TM38 Lite

19.09.2017

Що буде, якщо потужність прожектора вмістити в ліхтар? Це взагалі реально? Так, це реально і вийде Nitecore TM38 Lite. Світловий промінь цієї моделі – паличка-виручалочка, або хочете джедайський меч, який прийде допомогти походнику, рятувальникові, охоронцю або будь-якому іншому користувачеві.

 


 

Nitecore TM38

 

У чому сила, брат? У світлодіоді

 

У кожній потужнiй силi і майже чарівної речі є місце, в якому і міститься вся сила. В казках і фентезі головний герой всі півтори години або всю книгу мучиться в пошуку неї, але ми не будемо вас мучити – сила в світлодіоді компанії CREE. У поєднанні з іншими використаними технологіями та професійними комплектуючими, він отримує абсолютно неймовірні характеристики: в 160 раз більше значення інтенсивності, і, як результат, на 300 метрів більше освітлюваного відстані. Яскравість та інтенсивність світлового променя дозволяє розглядати найдрібніші деталі навколишнього середовища. І все разом це дає 1400 метрів унікального для ліхтаря світлового променя, колірну насиченість.

 

Екстремальний заряд для екстремальних ситуацій

 

Звичайна проблема всіх потужних ліхтарів – їх живлення, адже потужність вимагає великих витрат енергії, а тут вже і проблема місця для акумуляторів з'являється... Але для Найткор немає не вирішених проблем – виклик прийнятий і ось вам результат: 60 годин в мінімальному режимі і 2 години в режимі Турбо, який вимагає максимальних витрат. Акумулятори можна заряджати за допомогою додаткового зарядного пристрою або безпосередньо, використовуючи спеціально вбудований порт біля головки ліхтаря. Фірмовий зарядний пристрій до слова йде в комплекті з TM38 Lite. Для зручності є можливість його використання разом з OLED-дисплеєм, вбудованим в корпус.

 

8 режимів у вашій владi

 

Ця модель – ліхтар з найпотужнішої серії TM і разом з цим пристрій, в якому ви можете вибрати не тільки один з п'яти рівнів яскравості - у вашому розпорядженні ще три спеціальних режими, розроблені спеціально для екстрених ситуацій. Управляти всім функціоналом можна однією рукою за допомогою всього лише однієї двоступеневої кнопки, яка також показує залишок заряду. Матеріал, яким покрита кнопка, володіє високою якістю, а значить, стійко витримає перепади температури, ударів і довгий термін служби вашого пристрою. Це кнопка настільки неймовірна, що навіть має свій патент, і до речі, забезпечує швидкий доступ до мінімального і одного спеціального режиму.

 

Nitecore TM38

 

Що там з дисплеєм?

 

Дисплей – річ перевернула світ гаджетів, тому чому б не додати її і без того потужний і інноваційний ліхтар і зробити його ще функціонально зручніше? Саме так думає компанія Найткор, тому в TM38 не обійшлося без якісного та детального дисплея, з допомогою якого ви точно зможете відстежити роботу свого пристрою і отримати можливість керувати всіма режимами роботами без зайвих труднощів. До речі, під час зарядки, він показує поточний статус заряду, що також полегшує використання. Крім того, дисплей покаже вам напругу акумуляторів, заряд  і вибраний вами перед вимиканням режим – суцільні зручності.

 

Інновації та режими

 

Ми трохи вже звертали увагу на режими цього ліхтаря, але залишити їх без окремої уваги було б несправедливо. Отже, по яскравості: 1800 люмен – для пошуково-рятувальних робіт, 400 люмен для освітлення території кемпінгу, 50 люмен ідеально підійдуть для перегляду карти в наметі. Є також два основних режими – Турбо і Повсякденний, і спеціальні – Строб, SOS і Маяк. Не бійтеся, що ваш ліхтар випадково включиться в сумці – Найткор подбала і про подібну ситуацію, включивши в управління функцію блокування основної кнопки, а режим Очікування заощадить заряд вашого пристрою. Тепер про технології: світлова індикація показує миганнями зниження заряду нижче 50 відсотків, а термозахист компенсує потужність ліхтаря і захищає корпус від неминучого перегріву.

 

Переваги

 

  • Унікальна потужність прожектора, вміщена в невеликий розмір
  • Спеціальні режими, ідеально відповідають для пошуково-рятувальних робіт
  • Термозахист від перегріву
  • Одна двоступенева кнопка для управління всім
  • Можливість заряду акумуляторів окремо або через спеціальний порт ліхтаря
  • 1400 метрів максимальної дальності світла

 


 

Необов'язково бути рятувальником або охоронцем, щоб захотіти Nitecore TM38 Lite, тому що він неймовірний! Потужність, широкий функціонал, захищеність, і всі технології продумані – перегрів той же або індикація. Головне заряджайте вчасно, але тут вам теж сам ліхтар нагадає, коли пора це зробити.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING