Змагання

27.09.2018

Всеукраїнські змагання з домедичної допомоги «Кубок Парамедик 2018» відбулися в Одесі 22 вересня. Суспільно-корисний захід пройшов за підтримки Nitecore.

У Кубку взяли участь 15 команд, серед яких Червоний Хрест, Патрульна поліція Одеси, охоронні агентства, приватні клініки і просто люди, які хочуть якісно надавати першу допомогу. Команди по 2-4 людини рятували постраждалих в 10-ти імітаційних сценаріях. Безцінний досвід, серйозні призи та міжнародний суддівський склад - ось, що чекало учасників змаганнь. - Папа, це все по-справжньому? - запитав син одного з парамедиків. Ось наскільки переконливо актори зображали симптоми станів, що загрожують життю. Учасники повинні були за лічені хвилини надати постраждалим першу допомогу.

Це саме ті хвилини, від яких в екстреній ситуації залежить життя людини. Знати, як чинити в цих ситуаціях, бути готовим до них, бути в тонусі - ось що дає Кубок Парамедик. Саме тому Nitecore постійно підтримує такі змагання. Адже чим більше людей вміють надавати першу допомогу, тим безпечніше стає наше життя.

Фотозвіт з заходу

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING