Змагання по спелеотехніці за підтримки NITECORE UKRAINE

11.09.2019

Спелеологія - унікальний і елітний вид спорту, який для багатьох людей стає захоплюючим хобі. Його особливість в умінні триматися на висоті і вміти сконцентруватися на русі. Це заняття вимагає хорошої фізичної підготовки, високої концентрації і вміння володіти своїм тілом досконало.

На сьогоднішній день Україна займає лідируючу позицію серед кількості учасників зі змагань і розвитку даної галузі.

Природно, такий вид спорту має частку ризику для життя, але все змагання проводяться за участю і під чітким контролем досвідчених спелеологів і фахівців. Змагання проходять у декілька етапів і основне завдання кожного учасника - подолати відстань якомога швидше.

Забезпечивши себе надійним і якісним спорядженням ви отримаєте максимум задоволення і адреналіну.

Спелеологів залучають печери, а ні для кого не секрет, що для такого проведення часу буде потрібно якісний освітлювальний прилад. Навіть якщо ви новачок цієї справи або поки тільки навчаєтеся - настане момент, коли доведеться зустрітися з печерою лицем до лиця.

Саме тому компанія Nitecore Україна виступає спонсором на змаганнях по спелеології. Ви зможете не тільки продемонструвати своє вміння і майстерність, а й виграти собі вірного супутника для подальшої участі в цьому виді спортивного туризму або будь-якому іншому

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING