Порівняння зарядних пристроїв D4 і i4 NEW

06.02.2017

Американська компанія Nitecore є одним з лідерів в області розробки приладів освітлення. Ліхтарі бренду використовуються не тільки військовими, але і любителями активного відпочинку по всьому світу. Надаючи одні з кращих джерел світла, завод розробляє і виводить на ринок тільки якісну продукцію. Використовуючи технології та сучасне обладнання, бренд не тільки створює унікальні вироби, скільки регулярно оновлює лінійки своїх товарів. Поліпшуються вони при цьому або стають новими, ми спробуємо розібратися в цьому огляді.

У випадку з двома зарядними пристроями одного виробника справа йде саме так, що конструктори дали виробу нове маркування і зовнішність. Крім цього трохи змінилося управління, тому оцінити «нове» і «старе» виріб можна буде по багатьом параметрам, навіть не вдаючись у технічні характеристики. Але їх теж подивимося і порівняємо, тому пропонуємо почати з невеликої інформації про те, що завод виробник цих пристроїв перше випустив в 2004 році,  Nitecore I4 NEW було запропоновано придбати через 12 років, у 2016 році.

Така різниця між двома моделями виразилася в дизайні і інтерфейсі. Не можна сказати, що Nitecore D4 важче або більше розмірами, немає. Просто світлодіодні лампи тепер замінили рідкокристалічний екран. Це дозволило знизити ціну майже на третину, при цьому зручність і зрозумілість використання не постраждала. Професійний підхід до чіткості і деталізації позначень звичайно трохи погіршився, але більш доступна і зрозуміла інформація в I4 NEW роблять її більш привабливою для користувачів, що не розбираються в тонкощах електроніки, плюс знижують ціну моделі.

Основні відмінності D4 і I4 NEW

Незважаючи на те, що минуло більше 10 років між випуском двох електронних виробів, величезних кроків у розвитку конструкції зарядних пристроїв компанією не було зроблено. Можливо так сталося тому що слот, в який вставляються акумуляторні батареї вже на початку століття був настільки вдалим, що покращувати його вже практично нікуди. Проте, розробники додали більше місця для пальців, тому тепер з новою моделлю Nitecore Intellicharger I4 NEW вставляти і виймати акумулятори дійсно зручніше.

Нова інтелектуальна складова зарядного пристрою Nitecore I4 NEW дозволяє менше піклуватися про те, як проходить процес заряду. Пристрій сам діагностує батарею, вибирає конкретні параметри для заряду і саме відключає процес по завершенню. Практичні такі ж можливості були і у Nitecore Digicharger D4, з невеликою різницею що стара модель більше орієнтувалася на вказівки користувача при виборі характеристик. У новій же пріоритет має захист блокування від неправильних вказівок користувача.  

Також, по завіреннях виробника, при оновленні лінійки їм вдалося не тільки знизити вартість окремого зразка, але і зберегти термін його служби. На заводі для випуску I4 NEW було встановлено нове обладнання, яке використовувало більш якісні матеріали для з'єднання електронних деталей. Тому, хоч на олові при пайку завод і не економив, але зміг скоротити довжину доріжок майже наполовину, що природно спричинило за собою економію як витратних матеріалів, так і робочому часу.

Що в цих зарядних пристроях однакове?

Незмінним залишився список типорозмірів акумуляторів, з якими можуть працювати ці прилади, також залишилася можливість живлення як мережі змінного струму, так і від автомобільної бортової мережі. Також залишився незмінним завод, на якому випускають ці прилади і назва бренду з чорним кольором корпусу і яскраво-жовтим написом. Мабуть це все. Розробка 2012 року може працювати при включеному живленні від двох джерел, а висувні рейки контактів хоч і залишилися колишніми, але стали трохи тонше і міцніше при пересуванні всередині слота.

Немає різниці в тому, що управлінням залишилося за користувачем, однак дещо змінився сам інтерфейс і кнопки, на які потрібно натискати. Тому власникові зарядного Nitecore D4 перед початком використання все-таки доведеться ознайомитися з інструкцією, так як у I4 NEW є нові режими роботи, наприклад призначені для відновлення глибоко розряджених IMR акумуляторів. Також, як на апаратному рівні організовані нові функції, в корпусі більш сучасної моделі організовано понад потужне охолодження.

Як не крути, але це зовсім два різних пристрої і все однакове, що між ними є це назва «зарядні пристрої». D4 як і I4 NEW визначає параметри акумулятора, також пропонує безліч варіантів захисту, його корпус теж містить конструкції для пасивного охолодження. Обидва продукти сертифіковані за міжнародними стандартами, проте D4 рекомендують для роботи з низькими струмами, а I4 NEW із високими. Чому? Еволюція, нові стандарти.

Висновки

Купити зарядний пристрій Nitecore D4 разом з пропозицією купити зарядний пристрій Nitecote I4 NEW пропонується заводом-виробником з тієї причини, що це абсолютно два різних зарядних пристрої, незважаючи на те, що обидва вони знаходяться в одній лінійці товарів у цього бренду. Технології Intellicharger відрізняються від Digicharger, тому це не тільки два різних покоління електронних пристроїв, але і абсолютно різні рішення при створенні електричної схеми, підходу до користувача. Сказати, що якась з них краще або гірше буде неправильно — вони просто різні.

Напевно одні з споживачів вирішать купити Nitecore D4 за його більш докладний і зрозумілий інтерфейс, який може використовуватися на професійному рівні завдяки своїй більш високої деталізації процесів. У теж час Nitecore I4 NEW купити можна за його простоту і більше сталеву роботу з високими струмами, призначеними для сучасних потужних електронних пристроїв. Тому вибираючи з цих зарядних пристроїв у будь-якому випадку виходить кращий виріб на ринку, тільки одне створено для професіоналів, а друге професіоналами. 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING