Порівняння зарядних пристроїв Nitecore i4 і NEW i4

16.09.2016

Nitecore NEW i4 - порівняння із зарядним пристроєм i4

Nitecore, пропонуючи нам товари виняткової якості, існує на ринку досить давно. Це дозволяє американській компанії як випускати нові товари, так і регулярно оновлювати свої високотехнологічні вироби. При цьому зміни відбуваються не тільки в якомусь одному напрямку, а відразу по всьому. Наприклад, якщо подивитися на зарядні пристрої від Nitecore NEW I4 і I4, то ми можемо побачити і зафіксувати відчутну різницю між цими двома моделями.

Новий інтерфейс

NEW I4 пропонує більш зручний і зрозумілий підхід до користувача. Трохи змінений дизайн інтерфейсу виражається в більш детальному описі процесу світлодіодами. Розташовані поруч із позначеннями на корпусі оновленої моделі вони показують рівень заряду більш детально. При цьому для кожного каналу існує окремий червоний світлодіод, який відзначає роботу конкретного слота в «швидкому режимі».

Конструкція слоті

Збільшений простір слота Nitecore NEW I4 допомагає вставляти і виймати акумулятори з зарядного пристрою без «тиску». Нове розташування контактів дозволяє більш зручно заряджати акумулятори різних розмірів, аж до типу D, 26650 li-ion. Це досягнуто тим, що ультра-тонкі, але міцні металеві смужки «плюса» в NEW I4 - тепер більш подовжені, з'єднуються між собою і висунуті трохи вперед.

Система охолодження

У NEW I4 застосована нова система охолодження, яка в порівнянні з попередньою, має велику поверхню. Систематизована ребриста конфігурація тепло-відвідних елементів розсіює в 2 рази більше тепла, ніж попереднє покоління. Тому така важлива деталь, як підтримання робочої температури при більш високих навантаженнях, досягнута в NEW I4 без збільшення загальних розмірів.

Розширене управління NEW I4

  1. при натисканні на кнопку «С» вибирається певний слот, в який були завантажені акумулятори для зарядки
  2. утримання затиснутою кнопки «С» протягом більше 2 секунд, включає або вимикає «швидкий режим», в якому струм заряду підвищується до 1,5А
  3. кнопка «V» перемикає подається необхідне для зарядки напруга, дозволяючи подавати 3,7V або 4,2V або 4,5V
  4. після одночасного натискання «С» + «V» зарядний включає режим «відновлення сильно розрядженого IMR-акумулятора»

Технічні запитання

Режим «Швидкої зарядки», який є в Nitecore NEW I4, дозволяє заряджати акумулятори довжиною дорівнює або більше 65 міліметрів. При цьому потужність акумулятора повинна бути не менше 1200mAh, наприклад, як в типорозмірах 18650 або 26650. Це говорить про те, що новий зарядний пристрій набагато потужніший за попередній, і працює з великими струмами зарядки краще, ніж з малими.

Специфіка використання

При заряді акумуляторів на 4,35V зарядний пристрій автоматично знижує подається напруга до 4,2V, тому при зарядці таких акумуляторів в Nitecore NEW I4 необхідно вручну вибирати параметри заряду. Це відбувається тому, що NEW I4 розраховує подаються на клеми параметри, виходячи з найбільш безпечного режиму, який доступний користувачеві.

Вибір і обслуговування

Вибираючи, яке з цих зарядних пристроїв від Nitecore краще, не можна дати точної відповіді. I4 працює просто, але і продуктивність у неї нижче. NEW I4 дозволяє відновлювати сучасні IMR-акумулятори, але не дозволяє заряджати акумулятори потужністю менше 1200 mAh. Тому для правильного застосування і досягнення очікуваного результату, зверніться до керівництва з використання або офіційного дистриб'ютора.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING