Свист, який врятує вам життя: огляд аварійних свистків Nitecore

21.06.2017

Кажуть «Не свисти, бо грошей не буде». Стародавні люди пов'язували свист з бісами, закликом бурі, вигнанням домовика та просто рамками культури - адже так зазвичай кличуть собаку. Однак, це точно не про свистки NITECORE. Вони носять лише позитивне забарвлення, в деяких ситуаціях скоріше збережуть ваші гроші, а ще гарантують безпеку і, можливо, навіть врятують життя.

Хто перший свистів і навіщо

Нам всім знайоме застосування свистків поліцейськими службами, разом з цим мало хто знає, що до появи металевих свистків, щоб подавати сигнали констеблі використовували тріскачки! Згодом дослідним шляхом було доведено, що звук свистка чутно на відстані в два рази більше, ніж тріскачки - тож свисток з легкістю витіснив свого попередника. Не секрет, що не менш часто він використовується спортивними арбітрами, про що є досить цікава історія. Сигнальний свисток в цій сфері почали використовувати після того, як суддівство одного з футбольних матчів довірили співробітнику поліції. Коли почалась бійка на полі, він за звичкою засвистів, і з того часу нововведення швидко закріпилося в суддівській практиці. І в поліції, і в спорті цей предмет швидко прижився для подачі звукового сигналу, тому що успішно привертає увагу і дає дуже гучний звук. Але, звичайно, не так успішно як сучасні моделі NWS20 та NWS10, які створені за останніми трендами туристичного спорядження.

Nitecore NWS10, NWS20

До побачення, кулька

Традиційна будова свистка дуже часто дає збої - кулька, що знаходиться всередині згодом покривається брудом, замерзає на морозі та деформується. Тому компанія Nitecore, взявши за основу військову розробку, створила свою модель без кульки, яка крім усього іншого завдяки литому корпусу з титанового сплаву міцність на 200% більше, ніж із звичайним корпусом, стійка до корозії, а тому стане вашим помічником не на десяток років .

Nitecore NWS20

Завжди напоготові

Високі або низькі температури, волога або суха погода - таким свисткам все, як об стінку горохом. Напевно, якщо б у Робінзона Крузо була така річ, він би з легкістю змнив сюжет своєї історії, вибравшись з безлюдного острова за декілька днів - адже цей свисток здатен в будь-яких умовах видавти пронизливий свист на значну відстань, перевищуючи всі міжнародні стандарти.

Nitecore NWS10

На варті безпеки та стилю

У сучасному світі критична ситуація, за якої може знадобитися сигнальний свисток, може трапитися в будь-який момент навіть, коли ви повертаєтеся додому. Не дарма такі свистки ідеально підходять для діяльності правоохоронних органів, в момент, коли ви від стресу або втоми не зможете голосно закричати, вони зможуть врятувати вас - витяг звуку з такого свистка завдяки його будові не вимагає надзусиль. Залишається тільки вибрати - однокамерний NWS20 або двокамерний NWS10, який за рахунок наявності двох камер вимагає ще менше сил для використання.

Щодо стилю, варто сказати, що оригінальному вигляду свистків NWS20 і NWS10 позаздрить будь-який виробник аксесуарів. Разом зі своїм інноваційним дизайном та компактністю він відмінно буде виглядати на ланцюжку в якості підвіски, практично не відчуваючись завядяки своїй легкій вазі на шиї. Крім того, цей свисток зроблений з нетоксичних матеріалів безпечних для контакту зі шкірою, а це позначає, що він може використовуватися без шкоди і загрози для здоров'я кожен день.

Дивлячись на свистки NITECORE складно сказати що це - стильний аксесуар або насправді сигнальний свисток, але це не позбавляє його неймовірних функціональних характеристик корисних, як для професійної діяльності, туризму, так і для щоденного використання. Саме тому така річ може стати приємним подарунком для ваших близьких і забезпечити ваш спокій.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING