Тепер і під водою: огляд Nitecore DL10

02.10.2017

Ліхтар для туриста, для мисливця, тактичний ліхтар которий витримує віддачу від зброї, а щодо води? Будь-яка з моделей Найткор запросто витримує глибину до 1,5 метра, але що далі? А далі ціла нова серія, яку відкриває унікальна модель ліхтаря – Nitecore DL10, створена спеціально для любителів підводного спорту.


 

Nitecore DL10

 

Dозначає «дайвінг»

 

Говорячи про таку спеціалізовану модель як DL10, почати треба з самих відмінних властивостей. І, звичайно, тут слід розповісти чому ліхтар називається Diving Light. Занурення у воду вимагає особливого захисту техніки, інакше є небезпека пошкодження внутрішніх механізмів і, як наслідок короткого замикання та інших несправностей. Саме тому цей ліхтар володіє особливим захистом від проникнення води за стандартом IPX8, що гарантує безпечне занурення на глибину до рекордних 30 метрів! Крім того для всебічного водозахисту ліхтар оснащений подвійними ущільнювальними кільцями, заслані вглиб пристрою. Все це дозволяє без страху використовувати ліхтар під водою.

 

У боротьбі з фізикою

 

Не знаємо, чи любили ви в школі фізику, але про те, що у воді світло заломлюється з найбільш збільшеним коефіцієнтом і не має чіткої межі світлового потоку, відомо всім. Враховуючи такі особливості застосування, необхідно було оснастити ліхтар високоточним світлодіодом, що й зробили в цій моделі. CREE XP-L HI – це інноваційний американський світлодіод здатний і на більш важкі завдання, тому з легкістю гарантує світловий потік, який пройде через всю гущу води. Але сила цього ліхтаря не тільки в цьому: відображає ефект кристалічного рефлектора, прецизiйної цифрової технології оптики і 1000 люмен потужності – це те, що надають вам разом з ліхтарем 223 метри освітлюваної відстані і 12,400 кандел світлової інтенсивності.

 

Nitecore DL10

 

Інші підводні особливості

 

Потужний світлодіод – це добре, але творці цього ліхтаря не зупинилися виключно на цьому. На пристрої є червоний світлодіод, який може використовуватися одночасно з основним, а значить пом'якшить освітлення для вдалої підводної фотографії. Не очевидно, але для підводного ліхтаря потрібен особливий не тільки світлодіод, але і, наприклад, елементи живлення. Акумулятор для цієї моделі максимально відповідає своїй маячні – він має достатній розмір, адже під водою його замінити буде неможливо. До того ж ущільнені кільця покриті силіконовою змазкою, що убезпечить ваш ліхтар від випадкової розгерметизації під водою. Літій-іонна основа акумулятора дозволяє йому зберігати заряд навіть під час тривалого періоду бездіяльності.  А для вашої безпеки на ліхтарі є вбудоване різьблення для приєднання покажчика акваланга.

 

Міняй режим і володарюй

 

Структурована поверхня ліхтаря збільшує опір долоні, щоб ви не випустили ліхтар з руки, а всього лише дві кнопки управління на бічній грані дозволяють самостійно та швидко однією рукою змінювати режими і контролювати роботу пристрою. До речі кнопки також виготовлені з особливого міцного матеріалу і гарантують герметичність вашому ліхтаря. А між самими кнопками розділене управління основним і червоними світлодіодоми. Плавці і дайвери потребують різних рівней і режими світіння, які крім різноманітності повинні перемикатися за допомогою швидких і нескладних дій. У DL10 є високоточна плата, яка забезпечує 5 режимів: Високий, Низький і Строб на білому світлодіоді і Високий, і Низький на червоному.

 

Переваги

 

  • Спеціалізований ліхтар для підводного спорту і дайвінгу
  • Завдяки вологозахисту нового покоління ліхтар можна занурювати на глибину до 30 метрів
  • Світлодіод потужністю 1000 люмен і сучасні оптичні технології гарантують світловий потік, який зберігає ефективність навіть під водою
  • Є різьба, щоб кріпити акваланг
  • Просте управління за допомогою двох кнопок
  • Додатковий червоний світлодіод дозволяє робити максимально якісні підводні знімки
  • Різноманітні режими, необхідні під водою

 


 

Можливо, ви ще не займалися дайвінгом, але, здається побачивши цей ліхтар, поспішили записатися вже на ознайомлювальне заняття, щоб самому скоріше відчути 1000 люмен світла під водою, чітке зображення під водою, тривалу роботу без перерви і багато інші переваги.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING