Тест ліхтарів Nitecore в екстремальних умовах. Сходження на Монблан

05.10.2018

У серпні Nitecore став спонсором сходження на Монблан команди під керівництвом Євгена Калашникова. Монблан розташований у французьких Альпах. Його висота 4810м.

Команда обирала обладнання серед кількох варіантів. Приємно, що вони вибрали саме Nitecore. Для сходження були узяті такі моделі:

P10

NU25

THUMB

Інформацією про пригоду з нами поділився Євген Калашников. Раніше він не приділяв багато часу вибору ліхтарів. Але перед сходженням на Монблан замислився над вибором якісної техніки. Адже від того, чи буде ліхтар працювати на морозі, залежить, чи побачить він куди поставити ногу, щоб не зірватися. Ліхтарі Nitecore здалися альпіністові найвигіднішим і найзручнішим варіантом. Як показали випробування Монбланом, він не помилився з вибором.

Євген сказав, що рекомендуватиме ліхтарі Nitecore для професійного використання рибалкам, велотуристам, альпіністам і мандрівникам.

Дякуємо Євгенові Калашникову за інтерв'ю і фото. Якщо хочете поспілкуватися про сходження або приєднатися до його команди - ось його  Facebook.

 

 

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING