Тренінг

11.12.2017

Всі, хто хотів випробувати себе виключно в екстремальних ситуаціях - це зробили. Можна сказати, учасники даного тренінгу відчули себе героєм голлівудського фільму зі всілякими спецефектами і декораціями. Для даного тренінгу був використаний великий полігон, де були випробувані всі сили в симіляціонних сценаріях, максимально наближених до реальних умов життя.

Кожен раз, входячи в приміщення, учасник стикався віч-на-віч з ситуацією, що вимагає невідкладного втручання. Перестрілка, пожежа або травма, дорослий або дитина ... Порятунок постраждалих залежало виключно від наших учасників!

Сценарій заздалегідь не розголошувався, адже в реальному житті теж немає можливості підготуватися до екстреної ситуації. Дим, вибухи, симуляції крові, професійні актори російського театру і багато іншого!

На кожному етапі тренінгу за діями учасників спостерігав інструктор, для того щоб в кінці кожна команда змогла проаналізувати свої помилки.

У минулому заході найбільша кількість очок набрала команда "Зевс" складається з двох тендітних дівчат Руслани Вороніної та Юлії КОДРУЛ. Від нас Nitecore Ukraine і від Приват Банку були, переможцям були вручені призи.

Фото-звіт з заходу

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING