Унікальна зарядка для вашого GoPro HERO5 Black: огляд Nitecore UGP5

22.09.2017

Компанія Найткор вже давно зарекомендувала себе, як виробник, забезпечуючий, особливими і спеціальними речами людей із найрізноманітніших сфер, і зручними доповненнями власників самих різних речей. Так сталося і з серією унікальних зарядних пристроїв UGP, створених для різних камер GoPro моделі HERO, в яких тепер унікальне поповнення. І сьогодні ми розповімо саме про нього, про новий зарядний пристрiй Nitecore UGP5, створений спеціально для акумуляторів камери GoPro HERO5.


 

Nitecore UGP5

 

Звідки з'явилися GoPro?

 

Перед тим, як розповісти про новий зарядний пристрiй для самих знаменитих екшн-камер, ми вирішили приділити трохи уваги історії появи самих «гоупрошек» і того, як вони стали узагальненою назвою для камер подібного виду. Появи цих знаменитих маленьких камер в прозорих кейсах пов'язано зі сферою їх застосування – екстремальним видом спорту, а саме серфінгом. Її творець, Нік Вудман, як і інші серфінгісти, мріяв зберегти самі круті моменти на хвилі. Він довгий час створював тестові камери в кейсах з кріпленнями на руку для себе, а потім, відправивши в Китай пластиковий макет кейса, отримав через кілька місяців готові екземпляри камер, які вже через невеликий проміжок часу захопили ринок. Нам здається, що зарядка для цієї камери може запросто пройти той самий шлях до популярності.

 

Стеж за зарядом

 

Для будь-якої людини, що користується зарядними пристроями, знайома ситуація, коли потрібно терміново забрати акумулятор з зарядки і використовувати його. Особливо для тих, хто займається екстремальними видами спорту. Наприклад, сьогодні ідеальна погода для серфа, і ти біжиш додому хапати свою GoPro і акумулятори для нього прямо з зарядного пристрою. Але чи вистачить тобі заряду на зйомку всіх трюків? З цих та інших причин, пов'язаних з зручністю використання, UGP5 обладнана спеціальним LCD-дисплеєм, за допомогою якого можна стежити за реальним рівнем заряду, напругою, ємністю акумулятора і вступним струмом. Чіткий деталізований текст доступно демонструє всю необхідну інформацію на екрані.

 

Nitecore UGP5

 

1,5 години для повного заряду і 750 міліампер на кожен елемент живлення

 

Цей пристрій для зарядки не тільки створено спеціально для акумуляторів камери GoPro HERO5 Black, воно володіє кількома інтелектуальними функціями, після яких назвати його звичайним точно не вийде. Так, зарядний пристрій, використовуючи струм невеликої напруги, перевіряє стан елементів живлення і можливість їх подальшого використання. Крім того, додатково визначається задовільно або незадовільно внутрішній опір і правильно встановлений акумулятор. Навіть повністю розряджені елементи живлення відразу після підключення до пристрою активуються або у разі неможливості активації, на дисплеї спалахує повідомлення «ЕЕ ЕЕ». І як вершина зарядних плюсів: для одного повного заряду акумулятора потрібно всього лише півтори години, хоча пристрій здатний заряджати цілих два акумулятора струмом  силою - 750 міліампер.

 

Вирватися з обмежень: ніякої прив'язки до мережі

 

Більше ніяких обмежень – це зарядний пристрій не вимагає постійної мережі живлення, так як зарядка відбувається через USB. Тобто ви запросто можете підключати її до сонячних батарей, USB адаптерів, Power bank's і портативних джерел живлення F1. Не меншим плюсом є наявність всесвітньої гарантії цього пристрою, яке в поєднанні з порівняно бюджетною ціною для такого гаджета, є величезною перевагою над конкурентами. До речі, гарантія і довгий термін буде не тільки у самій зарядцi, але і у ваших «гоупрошних елементів живлення – адже після досягнення повного заряду в акумуляторах, надходження струму автоматично завершується.

 

Переваги

 

  • Унiкальний зарядний пристpiй спецiально для акумуляторів GoPro HERO5 Black
  • Можливість незалежної зарядки двох елементів живлення
  • Захист від перезаряду акумуляторів з автоматичною зупинкою після завершення
  • Гарантія, підтверджена міжнародними сертифікатами
  • Можливість відстежувати рівень заряду й напругу з допомогою LCD-дисплея
  • Автоматична перевірка вставлених у слоти акумуляторів на пошкодження і продуктивність
  • Зручний і продуманий дизайн корпусу
  • Ніякої прив'язки до мережі 220, можливість заряджати через USB-адаптерів, сонячних батарей і інших гаджетів

 


 

Спеціально продумана зарядка для акумуляторів певної моделі камери – це зручно, але якщо мова йде про Nitecore UGP5 GoPro Hero5, то можна не сумніватися, що аналогів їй немає. Порівняно недорога ціна, міжнародні сертифікати якості, слоти для двох акумуляторів, швидка зарядка і перевірка на безпеку елементів живлення – це тільки частина переваг, які просто ліквідують всіх конкурентів на ринку зарядних пристроїв.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING