У темряві: самозахист і перша допомога із застосуванням тактичного ліхтаря, за підтримки компанії Nitecore

18.12.2016

Федерація крав-мага України та Центр Спеціальної Підготовки р. Києва представляють семінар «У темряві: самозахист і перша допомога із застосуванням тактичного ліхтаря». Який був проведений у Києві 17 грудня 2016 року.


В програму семінару входило :

  • Вступ «Нічний зір і його особливості» Презентація асортименту Nitecore
  • Лекція «Тактичні ліхтарі і способи їх застосування»
  • Майстер-клас «Ліхтар і пістолет»
  • Практикум «Орієнтація і маневрування в темряві» c ліхтарем, при застосуванні режиму строба ліхтаря. Застосування ліхтаря при самообороні в темряві. Застосування світла ліхтаря при самообороні. Світлова дуель. 
  • Надання першої допомоги у темряві «Огляд потерпілого і реанімація на дотик» - практикум
  • Практикум «Самооборона» в темряві»
  • Сценарний тренінг «Під'їзд»

 

Тренінг проведено дуже научно і дуже професійно. Інформація про переваги застосування тактичних ліхтарів дана доступно і в повному обсязі. Постійно приділялася увага продукції Nitecore, провідним наочно показані переваги використання ліхтаря Nitecore P10, але і безпосередньо у ведучого про недостках при відсутності потужного потоку світла або використання інших ліхтарів. Рекламні буклети з тактичними моделями ліхтарів - роздані всім. Зацікавилися продукцією 3 учасника. На тренінгу був присутній учасник з ліхтарем Nitecore МН25 (аналогом використовуваного ліхтаря служить ліхтар Nitecore MH25GT і цікавився новинками. Відчуття після тренінгу бадьорий і бойовий.


Висновок: Досвід накопичений при проведенні подібних тренінгів на вищому рівні. Тренінг вкрай доброзичливий і професійний. Йде довго але тримає в напрузі весь час. Дуже змістовий.

Фотозвіт з заходу

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING