Всі чутки про нього: Nitecore LA30

29.03.2018

Стрімко розвивається гілка ліхтарів і дуже швидко набирає популярність серія кемпінгових ліхтарів - серія L. Якості які виділяють дану лінійку ліхтарів – їх просто не перерахувати, так як кожна модель індивідуальна, і наділена досить різноманітними функціями. От на рахунок ліхтаря Nitecore LA30 – можна з першого погляду не повірити його можливостям, але доведеться... навіть під час звичайної презентації.


 

 

Мрія будь-якого туриста

Можна сто відсотків сказати, про те, що після випуску кемпінгового ліхтаря Nitecore LA30, компанією зроблений стрімкий крок вперед. Так як вбудовані і працюючi практично одночасно стільки технологій – це просто чудово. По-перше, дану модель можна без проблем порівнювати з іншими ліхтарями серії, хоч і «новенький» у своїй справі, але впевнений. По-друге, LA30 може похвалитися невеликими розмірами, дозволяючи користувачеві носити його з собою не тільки в походи, але і використовувати в ролі нічника. Ну і плюс кому може не сподобатися крихітний ліхтар з розсіяним світлом, що підходить як для роботи в пізній час, так і для відпочинку в наметі. У максимальному режимі ліхтар може освітити територію навколо себе в діаметрі 35 метрів.

Над корпус розмістився так званий «купол», що виконує роль розсіювача світла. Розсіювач об'єднує свої сили з вісьмома світлодіодами, і не просто світлодіодами, а можна сказати «справжніми» джерелами, які надають світлу природності, тобто освітлювані об'єкти будуть сприйматися людиною як вдень. Це є величезним плюсом для будь-якого роду задіяння, добре освітить як площу навколо намету, всередині намету, але і стане в нагоді в побуті.  

 

Навіть можна вибирати

Цікаве рішення живлення для ліхтаря Nitecore LA30 приготувала для нас компанія Найткор, рішення зовсім не схоже на раніше виготовлену продукцію. Ось навіть взяти в приклад ліхтарі Nitecore LR10 і LR30, ну от володіють вони вбудованим літій-іонним акумулятором, який володіє певним запасом енергії і після розрядки він зможе працювати тільки з «хвостом», тобто під'єднаним до Power Bank'а  через вбудований micro-USB порт. Зарядними пристроями  для зарядки в похідних умовах стануть переносні Power Bank`і - Nitecore F1 і Nitecore F2. Ось ще один приклад, Початківець ліхтар лінійки LA – це LA10, ось працює на батарейках і нормально, розрядився - взяв змінив, і знову в справі, а іншу поставив заряджати.

Так ось до чого призводять такі рішення в ліхтарі Найткор ЛА30, це спільний процес, що забезпечує живлення від вбудованого акумулятора, так і від замінних батарейок. Перше що користувач може подумати, це про те, що батареї заряджають акумулятор, але ні, вони працюють в окреміму ланцюзi і окремо живлять схему. Також важливо відзначити, що при установці батарей, заряд спочатку забирається з них, а після з акумулятора, така послідовність є логічною і дозволяє продовжити світіння ліхтаря.

 

Простіше простого

Знаєте, що може бути простіше простого в ліхтарі, та ще й кемпiнговом? Та все теж від чого залежить керування режимами. Клас ліхтарів розширеної сфери застосування, в логічній послідовності не може володіти простим управлінням, але це не про компанію Nitecore. Інженерами було внесено багато поправок, для того, щоб кінцевий користувач насолоджувався як випромінюваним світлом ліхтарем, так і його управлінням. Вбудована в ліхтар LA30 лише одна кнопка. Цього може здатися мало, як тільки про скількох режимiв буде йти мова, їх всього 7. Добре продумана система зміни яскравості дозволить розібратися навіть дитині.

При тому що кнопка є функціональною, так вона ще й прикрашає собою корпус. Розміщена на передній частині прямо в центрі, має нестандартну форму, що сприяє практичному її натискання. Навіть за умови «великих пальців» тобто перебуваючи в рукавичках не виникне почуття незручності з настроюванням яскравості. Також гумовий матеріал, протистоїть проникненню вологи всередину корпусу, і захищає весь функціонал від механічного пошкодження.

 

Зачепити за магніт або підвісити за петлю

Добре показала себе пара і впевнено, перебуває на піку свого використання. Запорука успіху використаної пари «магніту і петлі» полягає в тому, що дозволяють абсолютно в будь-яких умовах підчепити ліхтар, і висвітлювати потрібну вам область. З магнітом можна при магнитится до будь-якої металевої поверхні, хоч навіть стирчить болт, навіть з невеликою площею, так як вага пристрою цілком це дозволяє. Ну з петлею ще зрозуміліше, і навіть трохи практичніше, так як вона може згодитися для різноманітних випадків.

Ось наприклад, в наметі можна підвісити на гачок і виступить в ролі лампи денного світла, то на рахунок білого світла, а з приводу допоміжного джерела, можна зовсім не дратуючи очі після сну включити червоне світло. Випадків на природі або в поході, в яких може бути застосований ліхтар Nitecore LA30 може трапиться величезна кількість, і для кожного підійде саме цей ліхтар.

 

Вчинені і тільки у нього

Його навіть не порівняти з попередніми моделями компанії Nitecore, що ж говорити про аналоги. «Чому відразу не порівнюваний?» - можете запитати ви, але на це питання у нас також є відповідь. Добре, давайте розбиратися, і приступимо з використаних технологій. Перше, що дуже хотілося б зазначити і явно незрівнянну ні з чим якість, - це робота з зарядом і пріоритети використаного джерела живлення. Плата самостійно визначає джерело живлення, в пріоритеті встановлює батарейки і після акумулятор. Також в режимі очікування зовсім не споживає енергії, що і є енергозберігаючою якістю.

Володіє повним контролем над температурою корпусу, за рахунок технології ATR. Яка своєчасно реагує на підвищення температури в робочий час і виконує відповідну дію – це зниження яскравості на певний час. Досягнувши піку оптимальності, ліхтар відновлює яскравість до попередньої.

 

Переваги

  • Компактні розміри і зручні форми для практичного перенесення;
  • Продуктивні світлодіоди з високою передачею кольору;
  • Робота з двома джерелами живлення, вбудований акумулятор і батарейки АА;
  • Одна кнопка для управління всіма режимами;
  • 3 режими білого світла, 2 режими червоного світла і 2 спеціальних режиму червоного світла;
  • Функціональна торцева частина з наявністю магніту і петлі для підвісу
  • Вбудовані технології індикації заряду, регулювання температурою і заощадженням енергії.

 


 

Розвиваюче покоління кемпінгових ліхтарів з кожним новим випуском оновлюється все новими і новими функціями і технологіями, що тим самим дозволяє розширювати горизонти використання того ж пристрою, а саме мова йде про Nitecore LA30. Досконалий у всьому, до чого не візьмися, одне нове, удосконалене друге, третє більш функціональніше і т. д., таких переваг природно дуже багато.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING