Всеукраїнські змагання з надання домедичної допомоги «Парамедик 2017» за підтримки Nitecore Україна

12.10.2017

Яка імовірність для кожного з нас опинитися в екстреній ситуації, де перша домедична допомога людині може врятувати йому життя? За статистикою – дуже висока, адже ритм життя, кількість небезпечних ситуацій з урбанізацією, розвитком техніки, зростання населення тільки зростає. Компанія Найткор, з усвідомленням важливості навчання навичок першої домедичної допомоги, взяла участь у перших всеукраїнських змаганнях з надання допомоги такого типу - «Парамедик 2017», які відбулися 7 жовтня в Одесі.

 


 

 

Екстрені ситуації не за планом

 

Організацією змагань займалися найпрогресивніші компанії України: компанія Парамедик, Центр Спеціальної Підготовки і Центр Спеціальної Підготовки SAR, Курси першої допомоги в Одесі. Звичайно, за планом екстрені ситуації для учасників повинні були бути постановочними, але тут включилися погодні умови, і звичайні завдання отримали особливий рівень складності. Участь у такому заході дозволило кожному перевірити себе на міцність, оцінити свої знання і вміння працювати швидко і точно, адже в реальній ситуації кожна секунда на рахунку.

 

 

Унікальний досвід і перевірка на міцність

 

Подібний досвід – безцінний, кожному учаснику пощастило випробувати себе в різних ситуаціях, які іноді були складними технічними або психологічно важкими. Головним уроком події стало те, що для надання домедичної допомоги недостатньо вміти накладати джгути, робити масаж серця і штучне дихання. В такому ділі не менш важливим завжди залишається робота з потерпілим, емпатія, співчуття і розради, а також роботу з родичами. Не менш важливе вміння, яке кожен учасник зміг винести для себе, як необхідне – робота зі свідками та організація роботи в команді.

 

 

Всі беруть участь команди працювали злагоджено і досить технічно, зберігаючи емоційну стійкість і завзяття до перемоги. А переможцями змагань стали:

  • 1 місце - команда «Десволк»
  • 2 місце - команда Охоронної компанії "Antikiller"
  • 3 місце - команда «Одеса-1»

 


 

Компанія Найткор вітає переможців, а також всіх учасників і підтримують в цей день! Не переставайте ставати краще і зустрінемося на наступних змаганнях.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING