Закрутить до упаду: Nitecore EC22

23.03.2018

Що може бути краще речі, яка може поміститися в кишеню вашої будь-якого повсякденного одягу, правильно – це компактний, придатний для щоденного використання ліхтар Nitecore EC22. Завжди варто пробувати щось нове, в цьому і полягає особисте вдосконалення, ось і компанія Nitecore вирішила «спробувати» функцію обертаючого перемикача в ліхтарях придатних на кожен день.


 

 

Не далеко від лідерства

Все буває, як і в житті, коли ти тільки починаєш свою кар'єру, то тебе не дуже помічають, а після певних особистих заслуг піднімаєшся на вершину, і так буває навіть з технічними розробками. Щоб стрімко набирати популярність в своїй серії, та і навіть в порівнянні з іншою продукцією компанії.

Так щоб порівняти дану модель з попередніми то варто відзначити його компактність і разом з цим зручне управління з широкою сферою застосування. Обладнаний комплектуючими від американської компанії, а саме світлодіодом, який ідеально впорається з усіма поставленими завданнями, такими як дальність освітлення і насиченість потоку. Остання новинка, опублікована у нас на сайті серії E – був кишеньковий ліхтар EC23. Ну і ось порівнюючи дві моделі, то EC22 світить трохи слабкіше, але дистанція в 185 метри теж здається не маленькою. З такою дальністю і хорошою інтенсивністю можна буде з легкістю спостерігати дрібні освітлювані об'єкти на великій відстані. І ми можемо з упевненістю гарантувати стабільне світіння протягом багатьох років.

 

Практичність використання

Інженерами компанії Найткор відводиться величезна кількість часу на вдосконалення випускаючих ліхтарiв до найменших і навіть не помітних на перший погляд деталей.  Саме така концентрація уваги дозволила зробити продукцію високої якості, а всім відомо, що високоякісна продукція більш затребувана на ринку. Так от висока якість збірки і сучасні технології дозволили перетворити ліхтар у МЕГА практичний і УЛЬТРА компактний. Жодного гострого кута, всього лише один концептуальний перемикач з обертовим механізмом, що дозволяє здійснювати управління ще швидше і більш точнiше.

Також велику роль в практичності, грає і його елемент живлення – відповідальний за потужність. Невеликий ліхтар, отже i повинен використовуватися невеликий акумулятор, що по ідеї повинно буде мати невеликий запас енергії для роботи. Але виробником було вирішено це питання дуже давно і остаточно, використовувати акумулятори типорозміром 18650. Він володіє високою ємністю, чудовим збереженням заряду (при невикористанні або зберіганні) і всі ці якості внесені в тверду оболонку, яка надійно захищає його від пошкодження. елементом живлення даного типу покупець на всі сто відсотків може не сумніватися у щоденній роботі ліхтаря.

 

Явно щось нове

В цей раз компанія здивувала всіх своїх шанувальників і покупців, впровадивши у користування нове управління, результатом якого є покращений доступ до улюбленого рівня яскравості і полегшена система загального управління. Із запровадженням такого перемикача, користувачами соц. мереж було залишено дуже багато відгуків і при тому знято достатню кількість оглядів на унікальне регулювання яскравістю. Все що потрібно для перемикання яскравості або того ж включення, потрібно всього лише повернути перемикач. Також зручність у використанні обертаючого перемикача, полягає ще зручно спроектованої так сказати «робочої поверхні» і виконана зі спеціальними ребрами. Використані ребра мають хороші, але не сильно гострі грані, що дозволяють завжди стикатися з пальцем навіть перебуваючи в рукавичці.

 

Одна лише яскравість

Раніше в нашому огляді на ліхтар, писали про те, що в нього вбудований поворотний перемикач, на що ви можете запитати: «А як же режими яскравості?». На це питання є один, а точніше дві відповіді – це Мінімальний і Турбо режими. Присутність тільки двох режимів, це як граничні значення, наприклад, як у рюкзака, Мінімальний – це коли порожній, а Турбо – це коли повний і у нього вже точно нічого не поміститися. Максимальна яскравість, випромінювана ліхтарем – 1000 люмен, а Мінімальна – всього лише 0.5 люмен.

Також у ситуації, коли треба швидко дістатися до максимального потоку світла, потрібно швидко провернути перемикач і «вуаля» - готово, знадобитися у випадку на природі чи вдома у господарстві. Компанією Найткор було вирішено не вносити у функціонування додаткових режимів, таких як: Строб, SOS або Маяк, так як плавної зміни яскравості достатньо для практичного застосування в різних ситуаціях.

 

Досконалість понад усе

На перший погляд нічого особливого в ньому немає, але те що криється всередині – ось це вже цікаво. Річ піде про використовуванi технології – перша найважливіша і вражаюча в роботі – це вдосконалене регулювання температури. З допомогою якої управляється яскравість EC22 і відштовхується від показників температури навколишнього середовища, що дозволить зберегти колишню продуктивність на довгий час. Пояснюючи на прикладі, при перегріві Максимальна яскравість – відключитmся, і буде виставлена оптимальна, для зниження загальної температури, після відновлення яскравість повернеться до колишньої. Досконалими в дії, служать також і оптичні технології, перетворюючи ніби непоказний потік світла на настільки велику дистанцію.

 

Переваги

  • Невеликий розмір і широкі функціональні можливості
  • Час роботи від одного заряду досягають показника 500 годин
  • Управління яскравістю виконується з допомогою обертання перемикача
  • Чудова дальність і насиченість виробленого потоку, робить ліхтар придатним для будь-яких ситуацій використання, навіть щоденного
  • Два основних режими, що доповнюються плавним регулюванням яскравості
  • Хороша для кишенькового ліхтаря потужність в 1000 люмен
  • Вчинені в роботі технології забезпечують чудову стабільність

 

 


 

Ще одна новинка від компанії Nitecore, показала себе на оцінку «Відмінно», так як в ній немає жодної вади, для оцінки нижче. Також стала чудовим доповненням модель до категорії Кишенькових і серії функціональних ліхтарів. Зручний у використанні, володіє хорошою продуктивністю, неймовірним для кишенькового ліхтаря можливості плавного керування яскравістю, що в кінцевому результаті доповнить Ваш щоденний комплект речей.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING