Зарядити все: огляд мультиканальної інтелектуальної зарядки Nitecore i8

23.09.2017

Що таке зарядка на 2 акумулятора? Це ліхтар або електронна сигарета? Що таке зарядка на 4 акумулятора? Це спалах фотоапарата. А що робити, якщо є, і ліхтар, і електронна сигарета, і спалах, і все треба зарядити прямо зараз? Почувши у вас у повітрі висить питання, компанія Найткор зробила своє унікальний мультиканальний зарядний пристрій Nitecore i8, який запросто вирішить проблему одночасної зарядки різних акумуляторів.


 

Nitecore i8

 

Щасливе число 8

 

Вісім – воістину щасливе число щасливих власників такого пристрою, тому що вони більше ніколи не будуть в ситуації вибору: важливіше зарядити сигарету або акумулятори ліхтаря. У цій моделі цілих 8 слотів для зарядки, які гідно продовжують серію з моделей I2, NEW i2, i4 і NEW i4. Якщо один акумулятор заряджається, то на нього надходить максимально можливий заряд в 1500 міліампер, а якщо встановити акумулятори у всі канали, то заряд буде дорівнювати 500 миллиамперам у кожному слоті, при шести – 750 міліампер, а при чотирьох – 1000 міліампер. До речі, коли один з елементів живлення завершить зарядку, то використовуваний їм струм розділиться між рештою.

 

У чому ж розум?

 

В повній назві цього зарядного пристрою крім мультиканальностi акцент зроблений на тому, що вона «інтелектуальна», а точніше «intellic».  Зараз про інтелектуальность гаджетів говорити модно, тому спробуємо довести, що така назва не частина привертає увагу тренда, а насправді, правда. Отже, почнемо з того, що в цьому пристрої технологічно забезпечено активний розподіл струму, який гарантує одночасну зарядку всіх восьми елементів. Звичайно, ця модель також визначає потужність струму зарядки, щоб потім підібрати найбільш оптимальний режим зарядки і напругу. Особливо вражає функція -dV / dt вбудована спеціально для нікель-метал-гидридних акумуляторів, завдяки якій можна дізнатися про стан елемента живлення, дізнатися, скільки часу залишилося до завершення процесу зарядки і не боятися за його перезарядку. Крім того, якщо час зарядки перевищує 20 годин, то зарядка автоматично припиниться, що є частиною системи безпеки при зарядці акумуляторів низької якості.

 

Nitecore i8

 

Цілих два USB виходу

 

Крім того, що ви можете підключити i8 до будь-якого пристрою і заряджати від нього, ви так само можете через USB порт підключити гаджет або інший пристрiй для зарядки. Максимально одержувані значення для його зарядки будуть 2.1 А та 5V. У разі зарядки одночасно з 4 батарейками, пріоритет буде віддаватися їм, і тільки потім пристрою. Все це максимально знімає межі використання звичайних зарядних пристроїв і підвищує ваш комфорт. До речі, якщо ви раптом випадково розрядили свої акумулятори до кінця, то не біда – ця модель після їх установки протестує їх на безпеку, активує в разі позитивного результату і почне заряджати. Звертаємо увагу, що мова йде про незахищенi літій-іоннi акумулятори.

 

Індикація і захист

 

Простота – не змінюється тренд, тому індикація за допомогою світлодіодів біля кожного слота – це не просто прикраса, а ще й зручність для будь-якого користувача. Червоний колір світлодіода означає, що зарядка ще триває, а зелений, що процес завершено, і можна отримати елемент живлення. Крім безпеки використання дешевих акумуляторів, ця модель захищає і від інших небезпечних для користувача інцидентів, наприклад, встановлення елементів живлення не по знаку полярності буде супроводжується повідомленням у вигляді мигання світлодіода червоного кольору, аналогічний сигнал буде викликаний в разі короткого замикання в мережі.

 

Переваги

  • Можливість одночасної зарядки 8 елементів живлення
  • Інтелектуальне визначення оптимального режиму і напруги для зарядки акумуляторів
  • Автоматичне припинення зарядки після 20 годин
  • Активний розподіл струму
  • Два USB-дозволяють заряджати від i8 інші пристрої
  • Зручна світлова індикація про ступінь зарядки, короткому замиканні і зворотної полярності

 


 

Немає нічого не можливого. Немає стандартних обмежень по типорозміру або кількості акумуляторів, тільки нові технології безпеки та захисту, тільки оптимальні режими зарядки, які помітно продовжать термін служби ваших елементів живлення. Це все про унікальний мультиканальний інтелектуальний зарядний пристрiй i8.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING